Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zrovna dneska za mnou kamoš přišel, a říka zkoušels někdy dělat v ASP (možná ASP.NET nevim neznám to)? Celej život dělal v PHP (já taky) a najednou že ASP je super...

Tak se ptám vás odborníku, co je lepší?!
Boldrik
Profil
to se tu už řešilo a ani "odborníci" se neshodnou
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=29 48
llook
Profil
Jestli je řeč o ASP, pak je jednoznačně lepší PHP.
Nejspíš měl na mysli ASP.NET a to je natolik odlišná platforma, že se to dost těžko srovnává. Je to asi jako srovnávat televizi a rádio, co je lepší?
Boldrik
Profil
televize = asp.net
Acci
Profil
Na PHP najdeš hodně návodů v češtině a většina lidí umí spíše PHP, takže ti dokáže poradit hodně lidí. Navíc, hodně hostingů má spíše podporu PHP než ASP
thingwath
Profil
Možností je spoustu a vidět to jenom jako ASP(.NET) nebo PHP by přece byla škoda :-)
mat
Profil
možná trošku OT, ale vždycky je lepší to, co člověk ovládá lépe a umí v tom líp pracovat - každému přitom může vyhovovat něco jiného, jiné prostředí, jiná syntaxe apod.
Honza Hučín
Profil
mat
Jistě, to je důležité z hlediska člověka a konkrétního úkolu. Mám-li volbu, jak co udělat, zvolím pravděpodobně nástroj, který umím ovládat nejlíp.
Ale jiná věc je perspektiva. Pokud vím, nebo tuším, nebo aspoň odhaduju, že nástroj X má na rozdíl od nástroje Y lepší perspektivu, je pro mě výhodné se učit X, i když momentálně umím líp Y. Perspektiva je samozřejmě individuální věc.
Anonymní
Profil *
Dobře a který nástroj má podle Vás větší perspektivu?
llook
Profil
Perspektiva je samozřejmě individuální věc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0