Autor Zpráva
joe
Profil *
Ahoj,

nenašel by se tu nějaký šikula, co už si upravoval fckeditor k vlastním potřebám, případně pro někoho - dávám fckeditor do administrací, protože se mi jeví jako nejlepší, co jsem viděl. Ale problém je s vkládáním formátovaného textu z wordu. Chtěl bych to upravit tak, aby to vkládalo jen odstavce, strong, em, ul - li, ol - li, odkazy, nove radky - br a nadpisy. Nic vic.

Po vlozeni formatovaneho textu z wordu to vzdy vygeneruje sileny kod...

Neporadil by mi někdo alespoň co s tím? Všechny moje zásahy fckeditor ignoruje. Dotaz asi patří do sekce JavaScript, ale třeba mi poradíte tady, nevím co všechno se musí upravit aby mi to šlo.
krteczek
Profil
joe: a skoušel jsi Texylu? Není to tak krásné jako fckeditor, zato z ní leze (díky Texy) čistý kód.
joe
Profil *
krteczek: Nezkoušel a ani zkoušet nebudu. fckEditor je lepší, protože hned člověk vidí, jak to bude na stránce vypadat a není v tom zmatek, třeba když tučný text je mezi ** a ** nebo jak to tam je. Navíc to neumí formátovat formátovaný text vložený z Wordu, alespoň teda nevím jak.
fckEditor také vygeneruje pěkný kód, když se do něj začíná psat od začátku, jen to vkládání z Wordu chci nějak upravit ;)

aby to tam nevkladalo podobné věci jako <p style="MsoNormal">...</p>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0