Autor Zpráva
La_ToRaNTe
Profil
Čistě teoreticky, metodou post obdržím nějáká data a chtěl bych je na konci scritptu smazat, nevíte jak na to?
Existuje něco jako unlink $_POST ?
Hugo
Profil
La_ToRaNTe

A co te k tomu proboha vede??

Pouzit na to muzes UnSet(), prip. $_POST = Array();
La_ToRaNTe
Profil
Protoze se mi občas stává, že někdo dá refresh a data se pošlou znova..
Díky moc ;)
La_ToRaNTe
Profil
Ale nefunguje to :-(
Tomik
Profil
POST (data za otaznikem) by si nemel pouzivat pro data, která se pak někam uloží - pro to použij GET metodu.
centi
Profil
La_ToRaNTe
Myslím, že v tomto prípade vymazanie $_POST nepomôže, pretože pri refreshi prehliadač asi posiela dáta z formulára znova a teda to nemá nič spoločné s PHP premennou $_POST. Možno by pomohlo nejaké zresetovanie formulára po odoslaní dát, ale to ma len teraz napadlo :-)

Tomik
Nepomýlil si si to trochu? Metódá GET posiela dáta z formulára cez URL za otáznikom.
La_ToRaNTe
Profil
centi
Hm, ale jak ho resetovat?
Jedíny způsob jak to vyřešit mě napadl, rozdělit to na dva soubory. Ale to se mi moc nechce :(
Hansek
Profil *
Ja to delam tak ze to osetruju nakonci souboru pomoci promenny do session.

Pri nacteni formulare se mi do session ulozi hodnota (napr. $zpracovani="ano") a na zacatku souboru ktery mi zpracovava data z formulare mam overeni promenny v session ( if($_SESSION[zpracovani]!="ano") { echo("Pokus o opetovny zapis"); die();} .

Pri prvnim vstupu do souboru kde provadi zpracovani projde kontrola negativne takze program pokracuje. Pokud by ale nekde pote stiskl REFRESH tak mu to vypise "Pokus o opetovny zapis." a tim zamezuju duplikovanymu zapisu ja.
Hansek
Profil *
a nebo to muzes udelat tak ze nakonci toho skriptu kde zpracovavas nastavis vsem promenejm "" (prazdno) a nazacatku skriptu budes testovat promenny na jejich obsah (if (empty($promenna)){die();}
Hansek
Profil *
a nebo to muzes udelat tak ze nakonci toho skriptu kde zpracovavas nastavis vsem promenejm "" (prazdno) a nazacatku skriptu budes testovat promenny na jejich obsah (if (empty($promenna)){die();}
Hansek
Profil *
Koukam ze tady to taky nikoho nenapadlo osetrit. :)
DoubleThink
Profil *
Ono se předpokládá, že si user přečte tu hlášku o "opětovném odeslání formulářových dat".

Jinak tady je 30sec anti-flood ochrana.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0