Autor Zpráva
x
Profil *
mám problem s odesíláním emailu z mejch stránek, dřív to fungovalo bez problemu ale je to asi 2 dny co to nefunguje, nevim co s tim, z placenýho hostingu se to normalně odešle... :( nemáte s tim někdo nákou zkušenost ?
bukaj
x
Nejspíš to bude rozbitý ;)
Hodilo by se, kdybys podal více informací (např. jaké to vypisuje chyby, co je v logách, konkrétní URL, odesílací skript atd.), jinak těžko říct, co by to mohlo způsobovat.
x
Profil *
no paráda, už to zase chodí, nechápu to... jediný co jsem zjistil tak že má ic.cz náký omezení na počet odeslanejch emailu, ale při mý návštěvnosti webu je blbost abych ho vyčerpal :)
Alphard
možná to zneužil nějaký spamer
při každém odesílání e-mailu se někam ulož čas, IP a pár dalších věcí, kterí ti to pomohou zjistit
x
Profil *
to bych to musel umět, sem rád že dám do kupy ten odesílací formulář...
Harkonnen
Já si posílám z knihy návštěv maily rovnou na mobil. Jsem taky na ic.cz a problém byl v tom, že byla přeplněná fronta emailů na serverech ic. Řešilo se to i na jejich diskusním fóru. Teď to jede a mělo by to snad jít. Každopádně všechny správně odeslané emaily by měly nakonec přijít, po vyprázdnění fronty.
nightfish
Já si posílám z knihy návštěv maily rovnou na mobil. Jsem taky na ic.cz a problém byl v tom, že byla přeplněná fronta emailů na serverech ic. Řešilo se to i na jejich diskusním fóru. Teď to jede a mělo by to snad jít. Každopádně všechny správně odeslané emaily by měly nakonec přijít, po vyprázdnění fronty.
čemuž se dá předejít třeba tak, že použiješ pro odeslání SMTP server jiný než na freehostingu, například pomocí PHPMaileru
Harkonnen
To je pravda. Vlastní SMTP server by byl další nápad.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0