Autor Zpráva
Měsíček
Profil
V jakém skriptu (jazyce) se dá udělat tato věc : Přijdu na stránku a automaticky se mi na disk zapíše soubor ve kterém bude moje IP .
Měsíček
Profil
Nebo na disk klienta
Aleš Janda
Profil
> Přijdu na stránku a automaticky se mi na disk zapíše soubor ve kterém bude moje IP .

PHP, ASP, Java, Python, Ruby, CGI...

> Nebo na disk klienta

Nijak.
Alphard
Profil
Aleš Janda
> Nebo na disk klienta
Nijak.


Co cookies? jsou na disku klienta? jsou
PHP, ...
Měsíček
Profil
Potřebuji něco složitějšího a lepšího než cookies ty se dají vypnout :-( , něco podobného jako malware nebo něják tak potřebuji vědět v jakém to je jazyce .-)
Alphard
Profil
malware?
tak to seš na špatné adrese
jinak bych to viděl na něco kompilovaného, třeba C++, ale jestli ani nevíš v čem, tak to nevytvoříš (naštěstí)
Měsíček
Profil
Vím, že to bude mít nějáký zdroj, který bude vytvořen buď v c++ nebo perlu, ale ten se nedokáže s webu spustit a já potřebuji vědět jaký jazyk ho dokáže spustit nechci to dělat, ale potřebuji ochranu a tak potřebuji vědět jak to funguje !
Aleš Janda
Profil
Jestli chceš udělat nějaké malware, tak na to už je přímo program! Jmenuje se Malware Creator, zkus ho pohledat. Je to teda jenom demo, ale časově omezené na 30 dní, to se dá v pohodě vytvořit dost takových kousků ;-) Je to super, ani nemusíš umět vůbec programovat, stačí tam jenom naklikat, co se má vzdáleně na klientově počítači provést, od restartu přes čtení dat až po úplné smáznutí disku. A pak dáš na stránky maličký skript, který se sám spustí a malware se samo nainstaluje na návštěvníkův počítač a ty ho vzdáleně můžeš ovládat ;-)
Aleš Janda
Profil
Jo a jestli chceš ochranu před malware, tak:
- nelez na podivné stránky
- nestahuj podivné věci
- používej exotický OS, exotický prohlížeč atd., pro který se malware nedělá

Jinak se tomu moc uchránit nedá, zpravidla se využívá bezpečnostních chyb prohlížečů nebo komponent, které prohlížeč využívají. Takže se ti něco dostane na komp třeba skrz JPG obrázek, protože v nějaké knihovně OS zpracovávající JPG je chyba. Vyhnout se tomu lze špatně, ne-li vůbec.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0