Autor Zpráva
mion
Profil *
Zdravím Vás,
řeším jeden takový problém a nemůžu přijít jak na to. Mám skript který se připojí přes POP3 na email a podívá se co za emaily je na tom účtě uloženo. Já ale potřebuji, aby pokud budou mít emaily na serveru přílohy, se tyto přílohy stáhly a uložily na server (ze kterého se provádí skript).

Zatím jsem se dostal do časti, kdy se skript připojí na server, kde se podívá jaké tam jsou emaily a zobrazí jejich obsah... jak ale z emailů uložit také přílohy se mi nedaří nijak udělat...

Poradil by mi prosím někdo jak na to?

Děkuji
mion
Profil *
Našel jsem tento skript, přílohu mi zobrazí jako řetězec znaků, jak z toho řetězce udělám zpátky ten soubor? (konkrétně příloha bude vždy jpg obrázek)


<html>
<head>
<title>Čtení emailu ze schránky pomocí POP3</title>
</head>
<body>
<?
// navázání spojení se serverem (v příkladu Seznam.cz)
$spojeni=@IMAP_Open("{pop3.seznam.cz/pop3}INBOX","usr","pass);

echo "<br><b>Počet zpráv ve schránce:".IMAP_Num_Msg($spojeni)."</b>";
$hlavicky=IMAP_Headers($spojeni);
for($i=0;$i<Count($hlavicky);):
echo "<br>".++$i.". zpráva: ";
echo $hlavicky[$i-1];
echo "<br>".IMAP_Body($spojeni,$i); // U velkých schránek s velkými přílohami doporučuji vynechat!
endfor;
IMAP_Close($spojeni);
?>
</body>
</html>
mion
Profil *
zkusím se tedy zeptat jinak, jako přílohu dostanu toto


This is a multi-part message in MIME format ---------=_7A496107.E946A4E Content-Type: text/plain; charset="windows-1250" Content-Transfer-Encoding: 8bit text ---------=_7A496107.E946A4E Content-Type: image/jpeg; name="acarrasquilla-Litespeed.jpeg" Content-Transfer-Encoding: base64 /9j/4AAQSkZJRgABAgAAZABkAAD/7AARRHVja3kAAQAEAAAAMgAA/+4ADkFkb2JlAGTAAA AA Af/bAIQACAYGBgYGCAYGCAwIBwgMDgoICAoOEA0NDg0NEBEMDg0NDgwRDxITFBMSDxgYGh oY GCMiIiIjJycnJycnJycnJwEJCAgJCgkLCQkLDgsNCw4RDg4ODhETDQ0ODQ0TGBEPDw8PER gW FxQUFBcWGhoYGBoaISEgISEnJycnJycnJycn/8AAEQgB7gQAAwEiAAIRAQMRAf/EAK...( dlouhá řada znaků...)


jak z toho převytvořím ten obrázek? :)
Aleš Janda
Profil
Je tam
> Content-Transfer-Encoding: base64
takže
http://www.php.net/base64_decode
:-)
mion
Profil *
vyřešeno, díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0