Autor Zpráva
york
Profil
Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti se službami firem nabízejících odesílání SMS pomocí vloženého PHP skriptu z vlastních stránek (databáze). Něco jsem na webu našel, ale zkušenosti mi chybí...

Jedná o občasné (tak jednou až dvakrát do měsíce) zaslání asi 100 SMS klientům vybraných z databáze.

Díky za každou radu, nápad.
Lorik
Profil *
To by mě taky docela zajímalo kolik se platí za tu službu, resp. za jednu zprávu.
mazlo
Profil
No jestli chcete posílat 200 SMS za měsíc, tak by se vám už možná vyplácelo si udělat vlastní odesílání sms.

Pro jednu firmu jsem dělal "web aplikaci" na odesílání sms. Měli jeden mobil připojený k počítači a pomocí gnokii (gnokii.org) šlo odesílat smsky. Pak v php stačí použít funkci na spuštění externího programu - system(), exec(), zpětné apostrofy, apod...
A jako parametr při spuštění gnokii stačí zadat číslo příjmece a text zprávy.

Prý gnokii umí spolupracovat i s mysql (tam by mohli být čísla příjemců).
york
Profil
Lorik

Cena jedné SMS by měla být něco kolem jedné koruny.
viz www.smsbrana.net/phpsms.html
york
Profil
mazlo

Děkuji za tip, mrknu se na to. Dal bych přednost řešení pouze přes webové rozhraní.
sventek
Profil *
já jsem už dřív implementoval do eshopu odesílání přes smsmidlet, tam to funguje tak, že jim odešlete email, v předmětu telefonní číslo a heslo k jejich účtu a oni to přepošlou ... cena myslim kolem koruny ... když na tu smsku odpoví, dojde to na váš email
york
Profil
sventek

To zní zajímavě. Navíc, když se dá použít pouze e-mail. Díky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0