Autor Zpráva
zabijak87
Profil
Zacatecnik
zabijak87
Profil
Ahoj , ja jsem skoro zacatecnik v php.Delani stranek se venuji asi od zacatku minuleho mesice a cim dal vic delam stranky tim vic me to bavi.Zezacatku jsem to dal normalne ve frongpagy , kdyz me to zacalo vic bavit , zacal jsem se zajimat o html , to jsem se chvili ucil a pak jsem se doslehl o php.
Php se ucim asi tak dva tydny a bavi me to vic a vic, problem je vsak ten ze nemam skym s to ucit nebo od koho se to ucit , pokud je tu nekdo kdo to umi a mel by cas tak mu predem dekuji.
Mam neomezeny internet tak o cas je to v poho.... , dik dik dik dik dik dik dik predem.
Martin Kuželka
Profil
Kup si nějakou knížku.
Marty
Profil
Skvělý seriály o PHP jsou také na http://interval.cz , jinak koupit knihu a zkoušet a programovat.
zabijak87
Profil
Dik , problem je ze nevim kde takovou knihu koupit , u nas v samce to asi nebudou mit a vymetat zvlast treba v hradci carfour hypernova atd... se me nechce
Spikee
Profil
zabijak87
Objednaj cez internet
zabijak87
Profil
hmmm... , to uz prohledam radsi carfour nez internet
Martin Kuželka
Profil
hmmm... , to uz prohledam radsi carfour nez internet

A proč? Pokud nakupuješ v zavedených eshopech, neměl by být žádný problém.
zabijak87
Profil
diiiik , vy jste profici ze me tak radite??
23k
Profil
;)
23k
Profil
Jsme vsichni profici, zivime se tim a ja sem nejvetsi, ja sem jejich sef a reditel a proto Ti taky poradim i dobrou knihu

PHP a MYSQL od Larryho Ullmana
a take PH a MYSQL - rozvoj webovych aplikaci od Wellinga
Spikee
Profil
zabijak87
Keď sa pýtaš tak odpovedáme nie? Čo sme ti mali povedať??????????????????

23k
:-)
La_ToRaNTe
Profil
Na LinuxSoftu je taky super seriál o PHP.
Rubeli
Profil *
Neufaj ! Ja mam presne tento isti problem. Oni to uz maju omakane a taketo " malickosti " ich nyaujimaju. Ja osobne mam aj knihy a uz 3 mesiace pisem kade tade a prosim kde koho. Dryim Ti palce a dufam ze budes mat viacej stastia ako Ja.

P.S.
Po 2 mesiacoch studia HTML necakaj ze pochopis PHP. Ja sa HTML venujem 4 roky.
mila
Profil
Na LinuxSoftu je taky super seriál o PHP.
Taky doporučuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0