Autor Zpráva
vertigo4
Profil *
Čauec, byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil jak mám udělal dotazník (ne ale v php)

Potřeboval bych to na takovejch 10 otázek, u každý by byly čtyři "radio". Potom by dal odeslat nebo něco takovýho a mě by jeho odpovědi došli na mail... nebo ještě lepší, ale nevím jestli mi to poradíte, tak aby se ty odpovědi od jednotlivejch zákazníků sčítaly a mě je zobrazovala statistika.. Jedná se o takovej průzkum...
Dík předem moc...
Alphard
Profil
to je dobré, jsi v sekci PHP, ale nesmí to být v PHP
mohlo by to být třebav ASP?
nightfish
Profil
Čauec, byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil jak mám udělal dotazník (ne ale v php)
když ten dotazník nechceš v PHP, tak proč jsi tuto otázku umístil do tématu PHP?

jakou technologii by sis tak představoval pro zpracování dat z dotazníku? JavaScript, Javu, ASP?

//EDIT: pozdě
vertigo4
Profil *
no já vým že je to blbost dávat to do php když to nechci v php.. ale myslím že php je nejčastější pro vytváření dotazníků a tak to tu lidi uvidí zabývající se tím... no myslel jsem to v třeba javascriptu...
bukaj
Profil
vertigo4
no myslel jsem to v třeba javascriptu...
Pokud chceš zpracovávat statistiky více než jednoho uživatele, či dokonce výsledky posílat na mail (ať svůj či něčí jiný), s Javascriptem nevystačíš. Budeš se muset porozhlédnout po nějakém jazyku, který zpracovává server.

PS. Většinou se tím příliš nezabývám, ale tohle je až moc bijící do očí. Pokud něco víš, ve smyslu znáš, máš o tom ponětí, píše se měkké i a ne tvrdé ;)
vertigo4
Profil *
jj, taky jsem si toho všiml... no je hrozny, ale já to psal v rychlosti a nějak mi to ujelo...
Tak to je jedno, budu rád za každý nápad, jak by se to dalo provést... nebo alespoň jestli neznáte nějakou stránky se tím zabývající... jako například www.bluebord.cz , kde poskytjí kódy na chaty, statistiky... bohužel tam není nic o dotaznících :) :(

P.S. Ty znáš jiný význam slova "vím" ?
vertigo4
Profil *
opravuji... www.blueboard.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0