Autor Zpráva
Laman
Profil
(jsem v php začátečník) a když jsem se pustil do sestavování stránky z jednotlivých částí pomocí include, naincluduje se mi do výsledné stránky jeden reklamní banner (mám freehosting na wz.cz -> vkládání banneru na konec stránky) z každé její části, což není moc dobrý. co s tím dělat?
tiso
Profil
Nastav si správne zobrazovanie reklamy!
BlueRain
Profil
Nebo ji pomocí CSS vypni.
Třeba div{display:none;}
Str4wberry
Profil
BlueRain
A potom mu administrátoři zruší celý web.
tajny spion
Profil
Laman
Jak rekl tiso... prohledej vsechno, co muzes na wz a urco tam v nastaveni naleznes "reklama" nebo pod.
llook
Profil
Nejjednodušší je, když si nastavíš reklamu zobrazovat nahoře na titulní stránce. Pak se ti vloží do index.php a ostatní soubory nechá na pokoji.
Je to v "nastavení" -> "vkládání reklamy". Reklama se ale vkládá při uploadu souborů, takže ty soubory, které už na serveru máš, potom reupni nebo z nich tu reklamu ručně vymaž, sama se nevymaže.
Laman
Profil
o vkládání nahoru vím, ale víc mi vyhovuje mít bannery dole. zatím mě to ani moc nepálí, pořád mám staré *.html
jen jsem se tím zabýval teoreticky. už se ptám na WZ fóru
Str4wberry
Profil
Laman
„o vkládání nahoru vím, ale víc mi vyhovuje mít bannery dole“
Tak si vytvoř soubor „reklama.html“ ten nastav ve wz administraci „vkládání reklamy » Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru:“. Tam napíšeš „reklama.html“ — nyní ten soubor vložíš dolů do stránky (include, readfile).
Laman
Profil
Str4wberry
to je chytré řešení. díky. zamykám
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0