Autor Zpráva
Lion76
Profil *
Zdravim, vcera jsem tu resil problem, jak zpracovat funkci spolecne s formularem. Myslel jsem si, ze je vse ok, ale neni, pres $_POST lze na druhe strane data zobrazit a to ja nechci. Ono to lze vyresit pres header, aby se zobrazilo to, co chci, ale tohle reseni zase neumozni otevreni nove stranky v novem okne. Chci se vyhnout i javascriptu, protoze muze byt zakazany, vcetne oken. Takze musim sahnout po odkazu, na ktery uzivatel klikne, zpracuje se funkce a dojde k otevreni noveho okna, pokud to ovsem pujde. Jak mam zpracovat funkci spolecne s odkazem? Jinak ta funkce provadi SELECT, INSERT a UPDATE.
domixx
Profil
Co to je na druhé straně? Popiš co potřebuješ udělat... třeba to jde bez toho novýho okna. Osobně nenávidím, když se někde otevíraj okna samy od sebe... a mimo to... to lidi blokují častěji než jvascript ;-)
Lion76
Profil *
domixx

Co to je na druhé straně?

Webove stranky druhe strany.

Popiš co potřebuješ udělat...

Potrebuji $promennou predat do funkce, ktera bud provede INSERT nebo UPDATE a presmeruje na webove stranky druhe strany. Lze to udelat pres header, ale tohle reseni neumozni target="_blank", ale ja ho potrebuji.

Osobně nenávidím, když se někde otevíraj okna samy od sebe...

Moje citace: "Chci se vyhnout i javascriptu, protoze muze byt zakazany, vcetne oken." Proto jsem to napsal, nechci javascript ani samovolne vyskakujici okna.

Proste chci : Kliknuti -> Ulozeni -> Otevreni (target="_blank"). :o)
Str4wberry
Profil
Lion76
A co (když už chceš „prudit“ novým oknem): Kliknutí = Otevření (target='_blank') » Uložení?
Lion76
Profil *
Str4wberry

Ja neprudim zadnym novym oknem. Predstav si, ze budes na www strankach, ktere jsou pro Tebe zajimave, na tech strankach kliknes na odkaz, ktery otevre obsah ve stejnem okne no a to muze byt treba 20x no a po 21x kliknuti se objevi stranky, ktere se Ti vubec nelibi. Co udelas?? Bud pouzijes historii nebo vsechny okna zavres, vcetne tech, ktere se Ti libily a ted budes premyslet, jak vlastne znely ty www adresy. Proc delat veci slozite, kdyz to jde jednoduseji. A jak docilis toho, aby doslo k ulozeni?
Lion76
Profil *
Vyreseno, staci si poradne precist to, co napsal Str4wberry a malicko zapnout mozkove zavity, protoze je to velice jednoduche. :o) Diky Str4wberry za nakopnuti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0