Autor Zpráva
Petr
Profil
Ahoj, vytvořil jsem si vlastní registraci uživatelů a přihlášení a potřeboval bych poradit, jak mám vytvořit přihlášení odlišné hlavním menu. Vím že se to dělá pomocí databáze, že do tabulky přidám sloupeček „prava“ a tam se to nějak zapíše a pak i se to načte, ale nevím jak. Co bych konkrétně potřeboval aby uživatel A neviděl uživatelské menu B a když se zaregistruje nový uživatel tak aby se po příhlášní zobrazilo menu uživatele s právama A.
Dik za pomoc.
Taps
Profil
Petr
Můžeš to např. vytvořit pomocí podmínky if. Z databáze můžeš vytáhnout např. data, které budou obsahovat prava, pokud se např. práva budou rovnat 1 zobrazí se menu A a pokud ne tak menu B
Petr
Profil
Taps
a nemohl bys mi s tím trošku pomoc a nebo mi řict kde bych to našel na internetu k vysvětlení a ke stažení nebu i ukázku. Není mi to moc jasná něco přes "if" jsem zkoušel a nešlo mi to. Poradíš mi jak na to.
Taps
Profil
Petr
Podívej se např na http://pecan.cz/index.php?id=35&n=registrace-zpracovani-dat-z-formular e
Petr
Profil
Taps
a nějaké další..
Taps
Profil
Petr
víš co až budeš něco potřebovat pisni mi na icq..mám ho v profilu...a můžeme se nějak domluvit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0