Autor Zpráva
platform
Profil *
Prosim pomoc, potreboval bych poradit jak nainstalovat MySQL a PHPMyAdmin. Vubec to nechapu.... Cetl sem uz spoustu navodu a nejde mi to to... Dik moc
Hugo
Profil
A jaky mas OS?? Pokud Widle, tak stahni primo installer a ten uz te povede. PHPMyAdmin staci nahrat do rootu serveru a jen nakonfigurujes parametry v souboru config.inc.php.
Tomik
Profil
http://hulan.cz/blog/item/instalace-posledni-verze-apache-mysql-a-php- na-windows

Z té stránky si stáhni instaler po MYSQL a ten spusť, a postupuj tak, jak je napsáno na výše zmíněných stránkách.
Anonymní
Profil *
Co konkretne ti nefunguje?
platform
Profil *
Dik za rady, zkusim to podle vyse zminenych prispevku, ale konrkretne nechapu, co mam napr. delat se soubory, ktere se mi rozbali, kdyz si stahnu phpMyAdmin... mam to nahrat do slozky C:/www kde mam PHP skripty ktere spoustim pres localhost? nebo kam?...
Hugo
Profil
Jo, presne tam. Jsou to v podstate php skripty. Nahrej to do rootu do slozky phpmyadmin/ a pak ho muzes spoustet v prohlizeci pomoci adresy
http://localhost/phpmyadmin/
Tomik
Profil
Tak, tak. Jenom nakonfiguruj parametry v souboru config.inc.php. Jak na to je popsáno na stránce, na kterou je odkaz výše.
platform
Profil *
Jo, diky, a jeste jeden problem... stahl sem si MySQL pro windows ( na vyse zminenem odkazu) a pri instalaci se na konci provadi tyhle kroky: 1.Prepare configuration (OK) 2.Write configuration file (OK) 3.Start Service (error - tenhle selže...) a nahlasi mi to: "Cannot creat Windows service for MySQL.Error:0" Nevite pls jak to udelat? Diky
Hugo
Profil
Na instalaci sluzby musis mit adminovska prava.
platform
Profil *
Aha, a to mam udelat jak? potrebuju to mit prece nainstalovane, ne( to MySQL )? Jinak s tema databezema nemuzu pracovat, ne?
Tomik
Profil
A nebo při konečném nastavování zvol, aby Mysql běželo jako služba mysql4 a ne defaultní mysql. Mě to tak funguje.
plarform
Profil *
tak uz sem to tak nejak rozchodil podle toho navodu na linku vyse, ale jeste potrebuju pomoct... Pri nainstalovani Apache mi normalne behal, ale pote co sem restartoval PC uz pri zapnuti jen problikne a nejede... Nevite cim to je?
Hugo
Profil
Podivej se do logu. Mozna tam najdes odpoved. Adresar apache/logs/error.log
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0