Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Zdarec,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá tip na nějaké kvalitní fórum v php, které by bylo:

1) Jednoduše nastavitelné
2) S možností vlastního vzhledu (aby nebylo defaultně stylované přímo, ale přes css)
3) Možnost zamyskání témat
4) Každý uživatel má svou stránku s infem (jako zde)
5) Možnost určit některá témata přístupná pouze pro registrované uživatele

Předem díky
shaggy
Profil
Aj keď niektorí nebudú súhlasiť, ja ti odporučím phpBB.
Manq
Profil
ph@tE
Tak proč nezkusit miniBB? Nejsem si ale jist, zda podporuje bod 5.
Keilew
Profil
Manq
i bod 5 miniBB umí.
ph@tE
Profil *
Manq

miniBB mi přijde moc monstrózní, radši bych něco menšího, jestli něco takového existuje. Prosím pište, co znáte...
ph@tE
Profil *
A taky nevím, jestli splňuje bod 2, protože když se tu kouknu do zdrojáku, tak vidím jenom samý inline stylování.
Keilew
Profil
ph@tE
ostylování miniBB je sice složitější, ale jde to. Zkus se třeba podívat na http://diskuse.keilew.net - je sice problém, že miniBB používá table layout, ale neřešitelné to není. Když na to máš čas;)
Jinak miniBB je hodně jednoduché. Základem je tuším 6 DB tabulek. Žádný zbytečnosti navíc, pokud si je teda neudělaš sám nebo sám nedoinstaluješ.
ph@tE
Profil *
Keilew
To ostylování by asi byl největší kámen úrazu, protože to docela spěchá, prostě čím dřív to budu mít, tím líp. Takže miniBB ne, ale stejně dík. Prosím pište dál, potřeboval bych si tak do zítřka vybrat, takže pokud znáte něco, co třeba neumí všechno, ale alespoň většinu, tak pište.
ph@tE
Profil *
Docela se mi zalíbilo phpBB, ale zdá se mi příliš monstrózní. Ptám se teď, jestli je to dobré rozhodnutí nebo se phpBB pro takovouto ne příliš velkou diskusi nehodí?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0