Autor Zpráva
bailaho
Profil *
Hallo, liebe Forumsmitglieder!

Wir suchen Anbieter von PHP-Scripten und / oder ganzen Webprojekten in der tschechischen Sprache. Zum Beispiel Immobilienanzeigenmarkt, Jobmarkt, Kleinanzeigenmarkt, Autoanzeigenmarkt, Auktionsportal, Freemail, Webhosting, freemail, etc..., etc... Bitte alles anbieten.

Die Idealvorstellung wäre, wenn wir "alles aus einer Hand" bekommen können. Also die Scripte am liebsten vom Programmierer direkt; inklusive Installation, Abänderung auf unser Corporate Identity, inklusive Veränderung nach unseren Wünschen, und... und... und...

Wir sind außerdem auf der Suche nach Internet-Portalen in CZ, auf welchen man kostenlos oder auch gegen Gebühr Pressemitteilungen hochladen und veröffentlichen kann.

Oder auch Anbieter von Leistungen, die Pressemitteilungen an Redaktionen, Zeitungsverlage, Journalisten, und... und... und... versenden.

Wären Euch für alle Antworten dankbar!


Gruß nach Tschechien





bailaho [bai:laa:hoo]
http://www.bailaho.de
http://www.bailaho.com
Keilew
Profil
Není v pravidlech cosi o češtině a slovenštině?
Railbot
Profil
Keilew
Někdy může jít o výjimku, když se autor vlákna snaží takto odfiltrovat blbce.
bailaho
Profil *
... a co to vadi, ze pisu Nemecky??? Pisu to proto, ze dostanu odpovedi od Cesi, ktery umi Nemecky. A ty hledam na spoluprace; Tebe, ktery je tak negativne urcite nehledam! Kdyz Ty neumis Nemecky, tak jdi se to ucit.





Jezis...!



bailaho [bai:laa:hoo]
www.bailaho.de
www.bailaho.com
dracek
Profil
bailahoA co je pracovní náplň? Hajlovat?
Zdeněk Košťál
Profil
dracek

Výše je to popsáno. Jestliže neumíš německy, nebude to nejspíše práce pro tebe ;-). Ten dodatek sis ale mohl odpustit...
Mastodont
Profil
dracek
Bež se vysrat, pročistí se ti hlava. On tu taky nepíše "Das ganze tschechische Volk ist eine Idiotenbande".
Keilew
Profil
Já tomu teda nerozumím ani slovo, ale nemyslím si, že je to dotaz na PHP. Navíc pravidla jsou jasná. Liknavost moderátorů je však koukám nekonečná.
habendorf
Profil
dracek

Halt`s Maul!
bailaho
Profil *
Tak myslim, ze to nejlepsi je, kdyz nejaky moderator bude smazat muj thema tady. Jsem psal tady normalni otazku, ze hledam cesky PHP-skripty, cesky webprojekty a spoluprace s lidama, ktery umi programovat. Moje cestina neni tak velmi dobre, ze muzu komunikovat cesky - proto jsem to psal nemecky.

Je to tady forum na PHP, nebo ne! Ale omlouvam se, ze jsem psal nemecky. Ooooooooh, jaka ostuda!

Ty lidi, ktery umi nemecky, budou videt, ze jsem psal moje prvni zprava velmi seriozni; co nemuzu najit na Vase odpovedi.

Ale to nevadi; to je dobre. Vy jste, jak jste.

@ dracek: Kdyz potrebuji nekdy se ucit, jak mam byt primitivne, tak budu Te kontaktovat.

A jeste @ dracek: >>>>>>>>>>>> Machy: Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem!




bailaho [bai:laa:hoo]
http://www.bailaho.de
http://www.bailaho.com
Keilew
Profil
bailaho
Na to je sekce práce a zakázky a za 2. je zde podmínka psát česky nebo slovensky a za další se nepoužívají "automatické podpisy".
Jinak němčina není progresivní světový jazyk. Je to "jen" jazyk Němců a Rakušáků, jinde se nepoužívá. Zkus něco světovějšího a pak se obouvej do toho, že jsme blbý, n'est-ce pas?
habendorf
Profil
bailaho

Sie wissen dass man ein paar Idioten in jedem Volk zu treffen kann. Ja, Ihre Nachfrage ist natürlich seriös, lassen Sie die hier.
Keilew
Profil
habendorf
Les coullies de mon chien sont turgescent!
A taky víš prd, co?:-)
habendorf
Profil
Keilew

Že má tvůj čokl opuchlý to, co se mu leskne? :o)
Apostolus
Profil
Keilew

nechtěl bych vědět jak si na to přišel, ale je mi psa líto, sežeň mu čubičku, třeba mu splasknou:-)
bailaho
Profil *
@keilew:
Maintenant tu veus me prouver que tu peus parler français tres bien??? Je parle sept langues. 160 Employées travaillent pour moi. Penses-tu que tu peus m'attaquer ici? Et tu voudrais me dire quelque chose sur des langues progresive et un phonetique des langues?


@habendorf:
Das ist schon okay. Ich habe viele Freunde in Brünn und in Prag; ich weiß, dass hier nicht die Meinung aller Tschechen zu finden ist :-). Ach...ja: Und er meinte, dass die Hoden seines Hundes anschwellen. Das ist wohl alles, was er in französisch kann. Primitiv eben.
bailaho
Profil *
@keilew:
Tak co? Neumis prekladat co jsem Ti psal francouzsky, vid!?
Keilew
Profil
bailaho
Tu peux parlerais dix-sept langues, mais pendant que tu n'est pas accepter les rules de cette discussion, tu resteras imbécile pour moi. Sorry;-)
Keilew
Profil
bailaho
Tak co? Neumis prekladat co jsem Ti psal francouzsky, vid!?
Nemám čas, koukám na fotbal. Je fakt, že přečíst to není problém, ale ze psaní jsem už trochu vypad. Je to dost let...
bailaho
Profil *
@keilew
Je n'ai pas connu avant les règles. Sorry ! On peut faire remarquer poliment quelqu'un ainsi quelque chose. En outre, je chier sur tes règles. Ici, en Allemagne nous avons assez les trous de cul comme te, qui se dissimulent derrière des règles, tu trou de cul communiste!
vipouš
Profil *
teda chlapci, nic proti ale nebudem tu psat i rusky? mužu sem něco hodit dokonce i ukrajinsky, ale myslim že tu hledáme něci jinýho. jinak se omlouvám za svou mizernou češtinu, nemam pro ní vlohy :-D
Pitt of Pce
Profil *
bailaho
Mno.. Obdivuju tvy jazykovy znalosti:)) A chtel bych reagovat na tohle:
Tak co? Neumis prekladat co jsem Ti psal francouzsky, vid!?

Ono nekdy nemusi platit to klasicke "kolik jazyku znas...". Z toho tvyho textu mam pocit, ze v ty hlave toho krome ty nemciny a frajiny moc nemas..

Omlouvam se, ze pokracuji v diskusi o nicem.
Keilew
Profil
bailaho
Projevuješ se jako blb a máš se za nadčlověka? Ubožáku!

Jinak už snad stačilo, ne? Apeluju na moderátory, aby toto téma v souladu s prvním, čtvrtým a sedmým bodem závazných pravidel okamžitě smazali. Pro jistotu uvádím, že se ten blb snaží urážet podstatu diskuse i náš původ coby postkomunistické země a "cul" je prdel, kdyby vás to zajímalo.
Dále uvádím citaci z pravidel:
Pište česky nebo slovensky. Nutné anglické citace pokud možno překládejte.
Pište slušně. Sprostá slova budou odstraněna.
Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.


Pokud nedojde k nápravě, tak žádám o okamžité vymazání mé osoby z této diskuse. Děkuji.
Pitt of Pce
Profil *
Keilew
Nechces mi to prelozit cely? :D Ja docela by me to zajimalo.. Ale nejaky slovickareni od nejakyho ubohyho nemce mi je docela ukradeny :)
Zdeněk Košťál
Profil
Pitt of Pce

Já obdivuju, že se bailaho naučil češtinu tak, že mu jde rozumět, i když je to těžký jazyk.

bailaho

Ich meine auch, dass Ihre Nachfrage seriös ist, aber manche Idioten verstehen nicht und weil sie Komplexe haben, müssen Unsinne schreiben. Lesen diese Debattenbeiträge nicht, weil die Leute nicht vernünftig sind...

ostatní

Nabídka byla položena. Německy je proto, že je to nabídka pro české programátory, kteří umí německy a slouží jako filtr proti blbcům. Tak to alespoň respektujte, někteří se chováte vážně jako ... Když k tomu nemáte co dodat tak nepište, ne?
vipouš
Profil *
ostatní

Nabídka byla položena. Německy je proto, že je to nabídka pro české programátory, kteří umí německy a slouží jako filtr proti blbcům. Tak to alespoň respektujte, někteří se chováte vážně jako ... Když k tomu nemáte co dodat tak nepište, ne?

Plně stebou souhasim, nechápu proč se tu tak kalí voda :-)
Pitt
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=26
Zaciatok pomoc
Profil *
hi ich kan Tschechishc und deutsch

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0