Autor Zpráva
Szucs
Profil
Mozete mi prosim vysvetlit zapis

$expanded = ($pkod == slovnik_kod($mkod, $top))

co sa priraduje do premennej expanded?
Martin
Profil
Kde jsi k tomu přišel?
FantomX1
Profil
Ja osobne si myslim ze sa priraduje cislo 1 alebo cislo 0 ak ma premenna $pkod hodnnotu rovnu hodnote ktoru vracia funkcia slvnik_kod($mkod, $top) sa parametrami $mkod a $top, tak potom premanna $expanded nadobudne hodnotu 1 v opacnom pripade nadobudne hodnotu 0.

A myslim si ze to tak aj na 100% bude, kedze expanded znamena rozsireny a pouziva sa pri vysuvnych menu alebo inych prvkoch, ktore sa mozu vysuvat a preto nema zmysel nadobudat ine hodnoty ako 1 alebo 0, inak povedane vysuvne menu moze mat hodnoty len vysunute (1) alebo zasunute (0).
Martin
Profil
FantomX1
Jsem možná úplně mimo, ale nemícháš sem javascript?
Szucs
Profil
Dakujem FantomX1

Martin, javascript nema pred premennou znak dolara
Martin
Profil
Szucs
S tim dolarem to vim, ale jen mě zmátlo to, že mluví o vysouvacím menu :)
Můžu se zeptat ještě jednou....kde jsi k tomu přišel? Díky
FantomX1
Profil
Viem ze sa nejedna o javascript. Vysuvacie menu moze fungovat aj na zaklade PHP, hoci muselo by to vzdy znova a znova nacitat stranky. Ale mozno sa nejedna o zasuvacie menu, ale napriklad o zobrazovanie alebo nezobrazovanie urciteho prvku na stranke. Pri zmene zobrazenia prvku alebo menu sa to mozno ulozi do databazy alebo cookies a pri buducej navsteve bude to menu uz automaticky vysunute alebo zasunute. Specialne sa to hodi na stranke kde je takychto prvkov viac a webmaster chce poskytnut uzivatelovi moznost presneho vyberu co chce mat na danej stranke. Ako je to napriklad na www.Zoznam.sk
Leo
Profil
JavaScript klidne muze mit na zacatku identifikatoru promenne dolar, pro by nemoh :-) Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0