Autor Zpráva
Zaciatok pomoc
Profil *
nevite ako urobym v inpute to ze ked niekdo uz nieco s takymto menom odosle a zajtra bude chciet zase nieco odoslat ze to tam uz automaticky potom bude a nebude to musiet pisat z novu
Alphard
Profil
někam to uložíš a pak zobrazíš
uložení záleží na konkrétním případě, cookies nebo databáze (resp. něco jiného na serveru, např. soubor)
Zaciatok pomoc
Profil *
nojo ale jak si to bude pamatovat ze tato ip zadalo to a to nebo ze tento pc zadal to a to takze to tam uz bude kdys pride na tu stranku
Str4wberry
Profil
Zaciatok pomoc
Přečti-si něco o cookies a hned Ti to dojde.
habendorf
Profil
nojo ale jak si to bude pamatovat
někam to uložíš

Musíš číst, co ti kdo napíše.
tajny spion
Profil
habendorf
Takze ma jako ulozit i obsah pole i IP do DB a pri otevreni formu porovnat IP -> porovnat retezec z DB s napsanym retezcem v poli (pomoci LIKE) -> vypsat postupne vsechny podobne retezce

Tak si to myslel? Pokud jsem tedy chapavy clovek.
Str4wberry
Profil
tajny spion
„Takze ma jako ulozit i obsah pole i IP do DB a pri otevreni formu porovnat IP -> porovnat retezec z DB s napsanym retezcem v poli (pomoci LIKE) -> vypsat postupne vsechny podobne retezce“
To je jedna možnost — druhá a primitivnější je ta s cookie. Až na to, že nepotřebuješ „podobné řetězce“, ale „přesnou“ IP adresu — takže normálně „WHERE“ a ne „LIKE“.
habendorf
Profil
tajny spion

Já to tak nemyslel. Myslel to tak Alphard.
kletely
Profil
Neviem prečo mi to to nejde?

$sprava1 = $pocet_kusov . $meno . $prizvisko . $ico . $ulica .$mesto . $psc . $mail . $mob . $tel;
Mail ("mail", $subject, $sprava, "From: " . $mail);
Str4wberry
Profil
kletely
Neměly by se proměnné „$sprava1“ a „$sprava“ jmenovat stejně? Jinak si příště vytvoř vlastní vlákno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0