Autor Zpráva
jakubroz
Profil
Ahoj,
Potřebuju vyřešit následující problém.

potřebuju aby se mi zobrazovali 2 různé styly. na každé stránce jiný. mam to pomocí podmínek.

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<? if($str == 'uvod','reference','jakubrs','kontakt'){

echo 'css/style.css';
}
else echo 'css/style1.css';
?>
" />


Nevíte kde je chyba? Předem dík za pomoc.
djlj
Profil
if($str == 'uvod' || $str == 'reference' || $str == 'jakubrs' || $str == 'kontakt')
Casero
Profil
jakubroz

Takhle to nelze!...musíš porovnávát každý řetězec s $str. Nebo si to vložit do pole, a potom pomocí funkce in_array()
Alphard
Profil
if($str == 'uvod','reference','jakubrs','kontakt')
zkus:
if(in_array ($_GET['str'], array ('uvod','reference','jakubrs','kontakt')))
jakubroz
Profil
Alphard
Ale kam dam tu adresu stylu? A tu variantu když to nebudou ty co tam jsou vypsaný?
Mohl by jsi to napsat celý? PLS. Dik
tiso
Profil
jakubroz - už si zabudol čo som Ti písal minule ?
jakubroz
Profil
jo, mam knihu, ale potřeboval jsem ěco vyřešit a nevěděl jsem jak na to. Tak od toho snad ta diskuze je ne? Nebo se mýlím? opravte mě.
Casero
Profil
jakubroz
Na diskusi dostaneš vodítko, podle kterého vlastní snahou už najdeš odpověd. A v tomto topicu se tě snažili 3 lidi navést.
Alphard
Profil
jakubroz
myslel jsem kód kurzívou nahradit tím napsaným, ale klidně to nakopíruji :-) jinak, psal jsem zkus, to že $str pochází z GET pouze hádám


<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php
if(in_array ($_GET['str'], array ('uvod','reference','jakubrs','kontakt')))
echo 'css/style.css';
else echo 'css/style1.css';
?>
" />
tiso
Profil
jakubroz - je, ale stále platí i to čo som napísal minule... Správaš sa ako človek čo o sebe všade tvrdí že je milionár, a pritom si ide pre podporu v nezamestnanosti...
jakubroz
Profil
diky, moc mi to pomohlo. ale ted mi nejde styl na indexu. Nevíte jak udělat aby i na indexu se zobrazoval styl css/style.css
Mam index a potom tam includuju další stránky.
Tomáš Hanus
Profil
index není úvod, že ne? To je asi ten důvod.
jakubroz
Profil
do indexu se includuje uvod.php a do těch ostatní už to co je v proměnný.
Ale funguje to pouze když odkaz na index je index.php?str=uvod to jo
ale když dam index.php tak je to bez toho stylu. nevíte čim to je? nebo jak by to šlo udělat?

Omylem jsem toto téma zamknul. mohl by to admin odemknout? Diky
tiso
Profil
jakubroz - víme...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0