Autor Zpráva
sh00ter
Profil
zdravim, potrebuju abych pomoci nejaky funkce zjistil velikost slozky, vcetne podslozek a souboru v ni, zkousel sem filesize, ale to mi vratilo jen velikost slozky, co bylo 22bytu, ale primo v ty slozce byl index, kerej mel 500bytu, dekuju
Dedleg
Profil
hladaj
Casero
Profil
sh00ter
Nezbývá, než procházet všechny složky a podsložky a spočítat velikost u každého suboru.
sh00ter
Profil
hmm, tak to je hezky, ja to chci na spocitani volnyho mista na freehostingu, jenze diskfreespace spocita jen na celym disku...
Alphard
Profil
je to kód na pár řádků, vytvoří se rekurzivní funkce, která sečte velikost všech souborů a tato hodnota se odečte od velikostního limitu hostingu
+ v tomto případě by bylo asi vhodné uvažovat o cachování
sh00ter
Profil
no to mi je jasny, jenze secist velikost souboru na webu, kde se ty soubory budou furt menit me fak nenapada jak, jedine to ze bych jak blbec vypisoval vsechny soubory z rootu, a pak to fak scital po souboru, coz se mi fakt nechce...sice ted je tam jen tak 200 souboru ale stejne...
tiso
Profil
sh00ter - inak to nespravíš...
djlj
Profil
sh00ter
Pokud můžeš použít příkazovej řádek, tak jednoduše zavolej du -sb slozka.
sh00ter
Profil
nn nemuzu, aspon o tom teda nevim, ale pochybuju ze na ic.cz to de...
nightfish
Profil
jedine to ze bych jak blbec vypisoval vsechny soubory z rootu, a pak to fak scital po souboru, coz se mi fakt nechce...sice ted je tam jen tak 200 souboru ale stejne...
doufám, žes nemyslel ty soubory vypisovat ručně...
opendir(), readdir(), closedir() a filesize()
sh00ter
Profil
jo presne tak sem to myslel, ale nakonec sem to vyresil tak jak sem puvodne nechtel, a to pres databazi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0