Autor Zpráva
hanskrtek
Profil *
Ahoj přátelé, umím se pohybovat v prostředí xhtml a css, nějaký ten pátek jsem dělal v pascalu, ale nyní bych se chtěl naučit php a mysql. Ochota učit se novým věcem mi nechybí, tak si myslím, že když se do toho pořádně zakousnu, mohly by se brzy dostavit i nějaké výsledky. Poradí mi někdo jak co nejlépe začít? A jak dlouho zhruba trvá, než se člověk naučí udělat jednoduché administrátorské rozhraní pro web (třeba z vašich zkušeností)?
Manq
Profil
http://linuxsoft.cz/php/ - tam je nejlepší začít.

Nejjednoduší je naučit se syntax jakyka. Nejtěžší je naučit se ho správně používat. Každému jde učení jinak. Nejde říci, za jak dlouho naprogramuješ administraci.
Alphard
Profil
http://www.linuxsoft.cz/php/
http://www.linuxsoft.cz/mysql/
A jak dlouho zhruba trvá, než se člověk naučí udělat jednoduché administrátorské rozhraní pro web
zhruba kolem 70 dílu začínají se stavbou portálu, to je už IMHO slušná úroveň
Str4wberry
Profil
hanskrteku
Zrovna před víkendem se na to samé někdo ptal zde — http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=61428&foru m=1&page=-1

Pokud už umíš programovat, máš podstatnou výhodu. Mohl bys to zvládnout klidně za půl roku.
hanskrtek
Profil *
Díky za doporučení linuxsoftu. Dnes jsem si sedl s kávou a udělal 13 lekcí. Konkrétně podmínky fungují na podobném principu (vlastně stejném) jako v pascalu. Liší se jen syntaxí.
sh00ter
Profil
ja se do toho jeste vlozim, i kdyz koukam zes uz zacal,
ja se ucil podle www.programujte.com, sice to neumim nak extra dobre, ale spis z toho duvodu ze mi chybi logicky mysleni, ale zvlad sem to za tak 4 mesice...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0