Autor Zpráva
Petr_1
Profil
Ahoj, nevím jestli jsem blázen ...
Když na webu http://www.parfemy.cz/zazrak/ přidáte položku ne hned pod tu poslední, ale několik řádků vynecháte, tak se stránka chová velmi podivně.
1) Ihned po odeslání je jiný zdrojový kód stránky a to, co na stránce vidíte.
2) Po refreshi se zase zobrazí něco úplně jiného a něco jiného je také v kódu.

Když to bude zkoušet víc lidí, je jasný, že data se budou měnit, ale ten hlavní "zázrak" tam asi bude vidět vždycky.
djlj
Profil
No tak tam máš asi někde chybu.
Petr_1
Profil
Jenom doplním, popisované to dělá v mozille. V ie6 to po refreshi funguje.

2djlj: nechci bejt ošklivej, proto na tvůj příspěvek nebudu reagovat.
Petr_1
Profil
Myslím že to je bug mozilly, každopádně pokud přesměrovávám přes header a ne přes js, tak je to ok, takže to už asi nebudu řešit :-)
djlj
Profil
Petr_1
?!
Vzhledem k tomu, že nikdo ani neví, co tam má být nebo co by sis tam představoval, tak ti nikdo nemůže poradit a musí ti stačit taková obecná odpověď, jakou jsem napsal. Já osobně jsem ani nepochopil, s čím máš problém (krom toho samozřejmě, že se „zobrazí něco jinýho“).
Alphard
Profil
nechci bejt ošklivej, proto na tvůj příspěvek nebudu reagovat.
to je těžké, my do tvého zdrojáku PHP nevidíme a navíc jsi ani nepoložil žádnou otázku, takže konstatovat, že je někde chyba je jediná možnost :-)
Petr_1
Profil
Do zdrojáku není potřeba vidět, důležité je to, že ve zdrojovém kódu stránky je něco jiného než na obrazovce. Ve zdrojáku je např. 10 řádků tabulky a na stránce je jich 20. Pochopitelně tam není žádný js (kromě finálního přesměrování, viz příspěvek výše), hlavičky atd.
10 x za sebou dám refresh a v kódu je "nazdar", zatímco na stríánce "ahoj", to je ten problém.
Ale jak jsem psal výše, asi to je chyba mozilly, nějak nezvládá přesměrování přes js. Nicméně kód přikládám :-)

<?
include("db.php");
echo'<form method="post" action="d2.php">';
$query=mysql_query("select kod_d from doporucene order by id");
$i=1;
echo" <table> ";
while($q=mysql_fetch_array($query)){
echo"<tr><td><input name='dopor".$i."' value='".$q["kod_d"]."'></td></tr> ";
$i++;
}
for($a=$i;$a<$i+10;$a++){
echo"<tr><td><input name='dopor".$a."'></td></tr> ";
}
echo "<tr><td><input type='submit' value='upravit doporučené' class='sb'></td></tr>
</table></form>";
?>



<?
include("db.php");
mysql_query("truncate table doporucene");
$rada="";$zapis1="";
for($i=1;$i<=count($_POST)+11;$i++){
if(isset($_POST["dopor".$i])){
if($_POST["dopor".$i]!=''){
$rada.=",('".$_POST["dopor".$i]."')";
}
}
}
$rada=substr($rada,1);
mysql_query("insert into doporucene (kod_d) values ".$rada);
?>
<script>
history.back();
</script>
djlj
Profil
Já jich teda teď vidím na stránce 32 a ve zdrojáku taky 32. Což je více než logické. Nejspíš se ti zobrazení zdroje cachuje.
Petr_1
Profil
promazal jsem to kvůli přehlednosti

1) musíš na to koukat v mozille
2) přidáš položku někam dospod, koukneš na zdroják a na stránku, jsou jiný, právě kvůli cachování formuláře, ale i tak by to nemělo být
3) dáš refresh (kolikrát chceš), koukneš na stránku a na zdroják, jsou zase jiný a zase nestejný
Petr_1
Profil
ještě reakce na "příspěvky" vložené přes rozhraní :-)

že se jedná o featuru mozilly vím, ale funguje špatně, alespoň v tomto případě
přidání value="" nepomohlo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0