Autor Zpráva
WebMaster
Profil
Čuste,
chtěl bych se zeptat, jestli tu má někdo větší zkušenosti s easyPHP. Potřeboval bych, aby web mohl vidět i kdokoliv jiný na internetu. Zkoušel jsem samozřejmě moji IP, i ruzne porty, ale nejde.

Děkuji za pomoc.
koudi
Profil
A máš veřejnou IP?

Jinak je to v nastavení apache, direktiva Listen.
WebMaster
Profil
Ano mám, učitě se na to kouknu a dám vědět.
WebMaster
Profil
Jede to, zítra tam zkusím něco nahrát a dám vědět, díky.
Timy
Profil
Bude to patrně tím listen viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=54078&foru m=16&page=-1
WebMaster
Profil
No ja jsem to zprovoznil, ale nevím jestli jde web "vidět".. 88.100.166.180

Pokud ne, zkusím jinak nastavit Listen, ale zajímalo by mě, proč když přepíšu index.php, samozřejmě to uložím, ale na indexu se nic nezmění, např. jsem Web Local přepsal na Web Locall a text je furt stejný a to jsem zkoušel i restartovat easyPHP, apache i mysql (mysql jsem sice nemusel, ale za zkoušku povětšinou nic nedám)

#
# Listen: Allows you to bind Apache to specific IP addresses and/or
# ports, in addition to the default. See also the <VirtualHost>
# directive.
#
#Listen 3000
#Listen 12.34.56.78:80

Listen 88.100.166.180:80

Napadlo mě změnit Listen na 80 a #Listen na moji IP, ale nevím to jistě, proto se Vás ptám.
Mastodont
Profil
Folders in server root ("www") :
- no folder -

Ale jinak jsi vidět.
WebMaster
Profil
No složku www tam mám a i index.php v ní mám, tak to nechápu
WebMaster
Profil
Jo aha už to jede, ve složce www vytvořím složku.. ttj, ale nešlo by to dát rovnou na index? :)

Jinak díky za předešlou pomoc.
Mastodont
Profil
Warning: main(horni_menu.php): failed to open stream: No such file or directory in c:program fileseasyphp1-8wwwindexindex.php3 on line 38

Warning: main(): Failed opening 'horni_menu.php' for inclusion (include_path='.;C:/Program Files/EasyPHP1-8phppear') in c:program fileseasyphp1-8wwwindexindex.php3 on line 38


Warning: main(menu.php): failed to open stream: No such file or directory in c:program fileseasyphp1-8wwwindexindex.php3 on line 50

Warning: main(): Failed opening 'menu.php' for inclusion (include_path='.;C:/Program Files/EasyPHP1-8phppear') in c:program fileseasyphp1-8wwwindexindex.php3 on line 50
WebMaster
Profil
Ale tohle já vím, vim že mi tam chybí soubory, tohle neřeším..

je jestli by to rovnou šlo na index, tedy 88.100.166.180
WebMaster
Profil
No teď bych měl spíše jiný problém...

Včera mi phpmyadmin najel v pohodě, dnes nic :/
WebMaster
Profil
Vyřešeno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0