Autor Zpráva
marzeus
Profil
Dobrej den,

potřeboval bych please funkci php která mě při, třeba splňení nějaké podmínky vrátí spět na předešlou stránku a zachová přitom uložené post .... mam skript na ověření obsahu mailu a jeho odeslání.
Na tento se odvolávám z různých stránek. Při nesplnění podmínek bzch se ovšem rád vrátil na stránku kdy byl vyplněn formulář. include jsem používal kdysi, to už teˇale nestačí :(
předem děkuji za pomoc
WertriK
Profil
Prvotně bych tě chtěl o něco požádat "bych please funkci php která" - je to sice kůl, ale tady na to nikoho nesbalíš (můj názor). "spět" se píše "zpět".
K tvému problému; buď by jsi mohl na stráce, kde probíhá kontrola dat, vytvořit nový form a hidden inputy a nechat čudlík třeba "vyplnit znovu", potom by jsi na té původní stráce měl hodnoty v _post. Pokud by jsi chtěl hned po zjištění špatně vyplněného formuláře přesměrovat zpět, tak by bylo vhodno ty data nastrkat do _session.
Mike8748
Profil
pri nesplneni podminky presmerujes pomoci header("Location: ..."); na adresu, kterou si vytahnes z pole $_SERVER, konkretne HTTP_REFERER
marzeus
Profil
óukéj, ne fakt díky, a sorry za tu coolnes a pravopis. K tomu příkazu si už něco naštuduju. Pomohl jsi mi, Mercí
djlj
Profil
Mike8748
vrátí spět na předešlou stránku a zachová přitom uložené post
V tom případě tvoje řešení funkční není.

Navíc na HTTP_REFERER se moc spolehnout nedá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0