Autor Zpráva
Lopyn
Profil
čus. je možné aby server nepodporoval $_SERVER['HTTP_REFERER'];? nebo spíš neměl povolenou v php.ini? tady je link kde by se měl měla psát stránka odkud uživatel přišel, ale nic se mi tam nezobrazuje.keramika-sklo.cz/reffered.php
djlj
Profil
Blokuje ho tvůj prohlížeč nebo firewall.
lagin
Profil
Zajímavé, že mě se zobrazuje. Třeba ti to nezobrazuje, když tu stránku spustíš. A referer je prázdný. ;)
djlj
Profil
lagin
To proto, že to tvůj prohlížeč přenáší. Já to mám třeba vypnuté.
Lopyn
Profil
Uf. tak aspon že tak. díky:)
Str4wberry
Profil
Kdyby to někoho zajímalo, tak je možné si do Opery přidat tlačítko („Referrer Logging“), kterým ho můžete snadno blokovat/povolit.
Lopyn
Profil
NO ale stejnak je to divný. Nijak jsem se neštoural v nastavení prohlížečů. Ale zkusil jsem Mozillu, Operu, IE, ve firewallu jsem povolil vše a furt nic neukazuje.
djlj
Profil
Lopyn
Tak musíš na tu stránku odněkud přijít. Třeba odsud z diskuse.
Lopyn
Profil
šag to jsem dělal...
Lopyn
Profil
heh. znovu jsem povolil firewall. a klikl šel jsem na reffered z diskuze. šlo, to jako jo. Ale problém je že mi tedkon at příjdu odkudkoli napíše že jsem přišel z diskuze.
Lopyn
Profil
Ještě otázka. Mě to funguje jenom když jdu přímo z odkazu. Když jdu na dát seznam.cz a pak napíšu keramika-sklo.cz/reffered.php. tak mi to nevypíše nic . ale pokud přistupuju odkněkad z odkazu, tak to jde.
lagin
Profil
Samozřejmě. To je funkce refereru. ;)
tiso
Profil
Lopyn pokud přistupuju odkněkad z odkazu, tak to jde
To je predsa princíp $_SERVER['HTTP_REFERER'] - tak to má fungovať...
djlj
Profil
Když jdu na dát seznam.cz a pak napíšu keramika-sklo.cz/reffered.php. tak mi to nevypíše nic.
A co by to mělo vypsat, kdyžs odnikud nepřišel?
lagin
Profil
Nic.
Lopyn
Profil
OK. to jsem potřeboval vědět díky.)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0