Autor Zpráva
Petr_1
Profil
Ahoj, ještě nedávno jsem úspěšně používal třídu class.phpmailer.php pro posílání mailů, teď mi ale zaslané maily nechodí na seznam, ani se nevrací. Netušíte někdo čím to může být, respektive posíláte někdo úspěšně maily přes tuhle třídu? Díky.
nightfish
Profil
maily přes tuto třídu posílám úspěšně... nekončí ve spamové složce? (pro špatně postavené HTML maily je to celkem běžné...)
Petr_1
Profil
nekončí... mohl byste mi prosím poslat mail tímto způsobem na xkalp33@seznam.cz? díky
nightfish
Profil
Petr_1
malý moment
Kcko
Profil
Taky mi to nejak zlobi, prijde snad 1/10 mailu. Centrum, moje domena, chello ... v poradku, ale seznam nikoliv. Kdybyste to nejak vyresili napiste to sem , rad si to prectu, diky
nightfish
Profil
tak jsem mail poslal... sobě v kopii a nic... zvláštní
zřejmě bude na straně seznamu něco shnilého... teď to asi nemá moc smysl řešit, za nějakou dobu se buď maily doručí, nebo přijde hláška co je špatně
Petr_1
Profil
Zjistil jsem, že když to posílám z jiného serveru, tak to dojde - vypozoroval jsem rozdíl v části "Return-Path: <abcd>", pokud je tato část v pořádku, většinou to dojde, pokud ne, nedojde.Ten hlavní důvod ale samozřejmě nemusí být v tom.
Kcko
Profil
Petr_1 u jakeho jsi hostingu?
Petr_1
Profil
máme vlastní, ale nakonec ty maily přišly snad všechny, jenomže třeba s 5-ti hodinovým zpožděním, to se to pak skvěle testuje :-(
trancemaniac
Profil *
ahoj, taky mi zprávy nejdou posáílat na seznam.
Chybová hláška: Language string failed to load: recipients_failedneco@seznam.cz
Nevíte někdo co stím? Díky
nightfish
Profil
trancemaniac
Chybová hláška skrývá 2 věci. Nepodařilo se načíst správný překlad chybové hlášky “recipients_failed”, což by ukazovalo na nenalezený soubor s překlady (např. phpmailer.lang-cz.php pro český překlad).

Samotný problém, na který tato hláška má upozornit, je že neco@seznam.cz není platným příjemcem e-mailu. Záleží na tom, jestli používáš odesílání přes SMTP server a nebo přes funkci “mail”. V případě SMTP bude zřejmě nutné použít SMTP autentizaci, abys mohl odesílat e-maily i na jiné domény než jsou nastaveny v konfiguraci SMTP serveru. V případě nepoužití SMTP serveru bohužel poradit neumím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0