Autor Zpráva
Lukáš()
Profil *
Zdravím Vás,koupil jsem si knihu PHP a MySQL - vytváříme webové databázové aplikace ,jenže aplikace vinotéka,která je přiložená k této knize mi nefunguje ( vypisuje chybu jak umě na webu tak u tvůrce této knihy)..Prosím neuploadoval by někdo tuto aplikaci,komu jde,nebo si ji opravil ?Anglicky se tato aplikace jmenuje WINESTORE..Moc Dík
Aleš Janda
Profil
A jakou chybu to vypisuje a kde?
Lukáš()
Profil *
odkaz na index.php aplikace
Mike8748
Profil
Lukáš()
jediny co tam vidim je ze si rozhazel tu aplikaci do jinejch slozek nez ma bejt, proto nejde include (odkazujes se na spatnou cestu)

ty soubory tam jsou, tak jenom uprav cesty u prikazu include nebo require, zrovnatak maly/velky pismenka muzou bejt problem

zkousel si to na localhostu?
Lukáš()
Profil *
Na localhostu jsem to zkoušel,aplikaci jsem nerozházel,stáhnul jsem ji přímo od autora a v tom stejném seskupení hodil na ic.cz/localhost.
Lukáš()
Profil *
A navíc chybu,kterou mi to háže,že nemůže nalézt daný php soubor - ten soubor v takovém názvu není nikde ze složek...Tak nechápu
Cup
Profil
taky sem pracoval s touto knihou ... a jedinej problém co sem tam kdy mel byl ten ze sem mel starsi ucebnici a php tam bylo psani nejak jinak pamatuju ze napr misto $_POST.... tam bylo neco uplne jinyho .... a nebralo mi to data z formularu ... a jina chyba me nikdy nepotakala ... treba je to tim ... je vic vydani

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0