Autor Zpráva
Danm
Profil
Jde prosím Vás nějakým způsobem uložit kód do databáze, který se po výpisu normálně vykoná. A jak napsat do stránky ten příkaz pro vykonání.
starburst
Profil
nevim jestli to dobre chapu ale do tabulky snad muzes zadat uplne cokoliv ne? a kdyz tam zadas kod tak po vypsani toho kodu do kodu stranky to automaticky vykona prohlizec...takze normalne napis do tabulky ten kod a pak si ho vyvolej a zbytek uz za tebe udela prohlizec...
Danm
Profil
Do databáze si uložím třeba ....

<?php
echo "Ahoj";
?>


pak si to vytáhnu s databáze a nechám zobrazit echo "$odsahstrany"; Jenže ta část kódu se nevykoná, nevypíšemi jenom to Ahoj, ale neudělá to nic. Je to potom jenom ve zdrojáku.
starburst
Profil
tak jestli to neni proto ze nemas definovanou tu promenou $obsahstrany? jinak nevim proc by se to nemelo provyst...
a tobe se ve zdrojovym kodu napise to
<?php
echo "Ahoj";
?>
??? a na strance se ti neukaze ani toto?
Danm
Profil
Proměnnou mám a v ní je ten kousek toho kódu. Přesně jak píšeš na stránce nic není, ale když si dáš zdroják, tak je ten zápis kompletní včetně <?php ...
starburst
Profil
tak to nechapu..dyt php tagy se vubec nezobrazujou ve zdrojovym kode...
budes muset najit nekoho lepsiho na poradeni:-)
Str4wberry
Profil
Přečti si tohle.
Danm
Profil
Takže ten výpis mám volat eval($obsahstrany); ? Nějak mi to nejede. )-:
nightfish
Profil
Takže ten výpis mám volat eval($obsahstrany); ? Nějak mi to nejede. )-:
tak to máš blbě...

víc poradit ti neumím, odpověď je úměrná popisu problému, který jsi vygeneroval
srigi
Profil
Obsah z DB si uloz do suboru a subor potom inkluduj. Alebo pouzi hore spomenute eval().

BTW tot je IMO velke bezpecnostne riziko, ked si nuteny takto programovat, velmi necisty sposob, pokus sa tomuto uplne vyhnut!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0