Autor Zpráva
thingwath
Profil
Rozhodl jsem se předělat své stránky do nějakého Wiki systému (přijde mi to jako nejlepší řešení), prozatím to zkouším s Wikka Wiki, což je zajímavý systém, ale musím spoustu základních věcí natvrdo přepisovat v kódu (kódování, všechny řetězce při překladu, i dost věcí ohledně vzhledu) a dost věcí se rovněž nechová jak bych chtěl (místo odstavců láme řádky).

Takže se ptám (vím že nejsem první, ale mám trochu jiné nároky :-)), jestli někdo neví o lepší Wiki pro osobní stránky. Neměla by se navenek tvářit příliš jako Wiki (představoval bych si to tak, že nepřihlášenému uživateli ukáže jenom holé stránky bez odkazů na editaci, historii a podobně, ty by byly vidět jenom po přihlášení), ani mi nejde o víc uživatelů (takže nepotřebuju nijak komplikovaný systém práv).

Pokud nenajdu nic lepšího, tak se budu muset vrhnout na nemalé úpravy Wikka WIki, což se mi moc nechce :-)

(OT: ocenil bych možnost náhledu komentářů před posláním)

Zapoměl jsem dodat základní věc :-) Musí být v PHP a pokud potřebuje databázi (jakože systémy s podporou databáze jsou silně upřednostněny), tak to musí být MySQL, nic jiného na hostingu nemám a měnit ho kvůli tomu nehodlám.
Fred
Profil
Možná budu úplně mimo, protože tomuhle nerozumím, ale nedávno jsem se díval pod čím běhá http://www.alsacreations.com a v popisu toho CMS píší, že je možné používat wiki syntaxi. Tak nevím nejspíš jsem mimo. Je to tady http://www.dotclear.net/en/features.html
thingwath
Profil
Nejde mi ani tak moc o wiki sytaxi, ale o způsob jakým wiki funguje - snadné vzájemné propojování stránek, on-line editace obsahu, uchovávání historie a podobné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0