Autor Zpráva
meca
Profil
Zdravím,

tak tu dumám, předělávám Elektrusíka a nejde mi to do hlavy; to protože nemám s php a mysql holt zas takové zkušenosti. Netušíte někdo, jak funguje srovnávání cen třebas na www.heureka.cz? Respektive tedy cesta - obchod(xml výstup)>nějaké spracování>srovnání cen u produktu...

Kdo ví, nechť prosím poví. Koneckonců - jsem ochoten za to i zaplatit ;) Kdyžtak mé ICQ jest 335-727-611...

Děkuji za pozornost.
svadla
Profil
tak moje predstava, nerikam ze to tak musi na 100% fungovat, ale takhle by to jelo...

1. eshop se zaregistruje na heurece a rekne ji kde ma xml se zbozim
2. heureka ten xml nejak pravidelne cte a uklada si zbozi do db a pokud uz tam je zbozi, tak mu ulozi ze ten a ten shop ma zbozi za tuto cenu
atd..
3. kdyz prijde uzivatel heureky, tak si najde zbozi a tam se mu zobrazi ceny na eshopech

asi tak ve strucnosti
meca
Profil
svadla
Jo, přesně tak to je; a já bych potřeboval rozebrat právě ten bod dvě ;)
nightfish
Profil
meca
k bodu 2 - vše důležité je na http://info.heureka.cz/pro-obchody/
tzn. z obchodu vygeneruješ XML soubor, ten umístíš někam na web

to, jakým způsobem si heureka stahuje a zpracovává soubory (bod 2), tě v podstatě vůbec nemusí zajímat
tvojí starostí je, aby bylo co načítat
meca
Profil
nightfish
No jakožto majitele "konkurenčního" Elektrusu mě zajímá právě bod dvě... Ostatní je mi putna, ostatní znám; jenže oni maj bod dvě opravdu vymakanej, tak se vás ptám, zda-li někoho nenapdá, jak to udělat...
svadla
Profil
meca

myslim ze nic zavratne tezkeho to nebude, ctes pomoci php xml a data ukladas do rozumne navrzene databaze

funkce na cteni xml najdes pomoci mocneho googlu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0