Autor Zpráva
slavjaro
Profil *
Existuje nějaká možnost uzavření okna prohlížeče ze scriptu PHP? Myslím opravdu ze serverového scriptu např. nějakým parametrem v hlavičce, ne Javascriptem.
Martin Kuželka
Profil
Pokud vím, toto nejde.
roberta
Profil
zo serverového skriptu sa nedajú zatvárať klientské okná kvôli bezpečnosti. musíš použiť skript na strane klienta
23k
Profil
jedine JS window.close(); bo jak se to pise .)
habendorf
Profil
Jen doplněk: přes window.close() zavřeš jen okno, které jsi předtím otevřel pomocí window.open(), jinak se zobrazí hrůzostrašná hláška "webová stránka se pokouší zavřít okno prohlížeče" (nebo tak nějak, v IE).
thingwath
Profil
Tohle je proste. Prohlizec se zavre, pokud sam chce. Muzes mu to rict javascriptem, coz je stejne jako neco v hlavicce, jenom proste na vyssi urovni (a je to logicke, cozpak pracuje protokol HTTP s pojmy jako okno prohlizece?). Samozrejme, prohlizec to respektovat nemusi (a nechtel bych nikdy pouzivat takovy, ktery by musel).

Celkem spolehlivy serverovy zpusob je vybobmardovat elektrarnu :-)
Leo
Profil
"Celkem spolehlivy serverovy zpusob je vybobmardovat elektrarnu :-)"

No spolehlivy... Neverili byste jaky jsou dnes lidi mrchy, nekteri maji UPS, nekteri akumulatory, a ti nejvetsi darebaci svou vlastni malou vodni :-) Leo
Wiki
Profil
Odpíliť jadruvú elektrárńu :o
llook
Profil
Spolehlivější než odstranění elektrárny je odstavení samotné elektroniky nějakým velmi silným elektromagnetickým vlněním. Jako v tom filmu kde vlakem přepravují atomovku a pak jim vybuchne. Ale i tomu se lze do jisté míry bránit stíněním.
Pomocí PHP to ale (naštěstí) nejde. Jedině pokud by některý prohlížeč byl náchylný k buffer-overflow nějakou divnou odpovědí, ale to asi nehrozí.
thingwath
Profil
EMP je fajn, ale opravdu se proti tomu taky lze bránít. UPSky a akumulátoru bych se nebál, holt to nebude účinkovat hned, ale až dojde baterie :-) Vlastní vodní elektrárna už je problém, ale ta řeka mu třeba za pár set let vyschne taky, je to jenom otázka trpělivosti ;-)

Co se týče té divné odpovědi, před nějakou dobou tu byl skript, který generoval víceméně náhodná data a docela se mu dařilo sejmout tak po kratším až delším čase skoro jakýkoliv prohlížeč. Ale třeba se od té doby polepšili :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0