Autor Zpráva
mazlo
Profil
Omlouvám za tak blbý název tématu :-)

Můj problém: Dělám stránky, na kterých se všechen obsah dynamicky sosá z DB. V databázi mám také tabulku s uživatelema (login, profil, apod). A teďka bych chtěl použít nějaké již hotové fórum (ještě jsem se nerozhodnul - phpBB, vBulletin, apod... na výběr je dost :-) ). Teda já již udělal vlastní fórum, s kategoriema a tématama, jenže prostě lidi si už zvykli na fóra typu phpBB a teďka dělají vzpouru, že fórum na stávajících stránkách nebudou používat :-/

Tak mě napadlo, že bych třeba nainstaloval nějaké hotové fórum a pak ho nějak předělal, aby jako tabulku s uživatelema používalo mojí tabulku s uživatelema. Nebo že by byly oboje tabulky uživatelů duplicitní (registrace by se používala moje a udělal bych navíc insert do tabulky fóra), přihlašování by bylo také jednotné apod. Ale znamenalo by to se hrabat v kódu fóra a něco předělávat, na což nemám tak moc velké nervy.

A moje otázka tady zní: Nedělal již někdo něco podobného? :-) Nebo napadá vás nějaké jiné řešení? Moc díky za odpovědi! :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0