Autor Zpráva
Lion76
Profil *
Zdravim, tento problem by sel nejjednoduseji vyresit pomoci javascriptu, ale tomuto zpusobu se chci vyhnout a proto se ptam, jestli to lze vyresit pomoci php. Moje predstava je takova, ze na strance oznacim checkbox a prejdu na dalsi stranku, tam treba taky oznacim checkbox a takhle by to probihalo neustale az do te doby nez bych chtel s nemi pracovat. Ukladal bych to do $_SESSION oddeleny strednikem a pokud bych s nemi pracoval, tak bych si je vytahl z pole. No jo, ale jak mam provadet ukladani, kdyz checkbox je formularovy prvek a ja mezi strankami budu prechazet klasickym odkazem a nebudu k tomu pouzivat ani POST ani GET? V minulosti jsem na tento problem tady cetl podobne vlakno, ale ted ho nemuzu bohuzel najit. Poradi mne prosim nekdo, jak docilim sveho pozadovaneho vysledku nebo pokud budete mit lepsi reseni, tak sem s nim.
tiso
Profil
Lion76 - čo ti bráni prechádzať medzi stránkami submit tlačítkom formulára?
Lion76
Profil *
tiso

čo ti bráni prechádzať medzi stránkami submit tlačítkom formulára

1 | 2 | 3 ......

Napadlo mne ted asi dobre reseni. Pokud budu mezi strankami prechazet pres klasicke odkazy, tak se zadny oznaceny checkbox neulozi, ale pokud k tomu pouziji <input type="image" ..... >, tak se vsechny oznacene policka budou ukladat, za podminky, ze klient ma povolene cookies, pokud nema, tak se proste nic ukladat nebude. Dobre to reseni nebo existuje jeste lepsi?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0