Autor Zpráva
Jozefe
Profil *
neviete preco mi v tomto sql dotazu pise chybu

kod

$vyber=mysql_query("SELECT * FROM diskusie_prispevky,diskusie_temy,users WHERE diskusie_prispevky.id_temy=$id and diskusie_prispevky.id_temy=diskusie_temy.id_temy and users.user_id=diskusie_prispevky.user_id LIMIT ".$pocet." OFFSET ".($pg * $pocet)""); 

chyba

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in D:\www\wamp\www\diskusia.php on line 26
Alphard
OFFSET ".($pg * $pocet)"");
ty 2 uvozovky na konci
Jozefe
Profil *
no ted sem opravil to a ted mi pise jinou chybu nevim proc

na tomhle kodu

$res_pocet = mysql_query("SELECT count(*) / ".$pocet.".0 AS id FROM diskusie_prispevky WHERE id_temy=$id") or die(mysql_error());
 $pocetstran = mysql_fetch_result($res_pocet, 0, 0) - 1;
if ($pg > $pocetstran) $pg = 0;

mi pise tuhle chybu

Fatal error: Call to undefined function mysql_fetch_result() in D:\www\wamp\www\diskusia.php on line 18
Alphard
to proto, že funkce mysql_fetch_result() neexistuje
a zjistil by jsi to i sám, kdybys tu chybu přeložil
URL
Profil *
$vyber=mysql_query("SELECT * FROM `diskusie_prispevky`,`diskusie_temy`,`users` WHERE `diskusie_prispevky`.`id_temy`='$id' and `diskusie_prispevky`.`id_temy`=`diskusie_temy`.`id_temy` and `users`.`user_id`=`diskusie_prispevky`.`user_id` ORDER BY ID LIMIT $pociatok, $pocet"); // udelame select s tabulky posta.

ted mi strankovani uz jde ale kdys neni v get jako v promnene pociatok nic tak se vypise tato chyba

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in D:\www\wamp\www\diskusia.php on line 77

a kdys neco v promnene je tak se to vypise nornalne
Alphard
no, vstupy musíš ošetřit, pozor na sql injection
jestli je vůbec zadaný zjistíš pomocí isset(), jestli ne, dosaď defaultní hodnotu
BetaCam
(empty($_GET['pociatok']) ? $pociatok = 0 : $pociatok = $_GET['pociatok'])
URL
Profil *
BetaCam
ok diky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: