Autor Zpráva
Kosan
Profil *
Mám problem s warning. Strukturu webu mám udělanou tak, že mám se mi vždycky k "jadru" inkluduje TOP.php a BOTTOM.php, to znamena, ze kdyz klikam v menu na odkazy, tak se mi vzdy includuje k tomu danemu ten top a bottom. Ale u dvou odkazů v menu mi to prostě nefunguje a misto aby si mi to natahlo bottom.php tak to hodi tuto hlasku...

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'apache'@'10.10.10.210' (using password: NO) in /mnt/data/accounts/d/dobretipy/data/www/hlavicka/statistiky.php on line 4

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /mnt/data/accounts/d/dobretipy/data/www/hlavicka/statistiky.php on line 4

Máte nějaká nápad, čím by to mohl být???
Rybajz
Profil
Problém bude zřejmě v připojení k databázi. Zkus zkontrolovat zda máš vše dobře nastavené.
Beduin
Profil *
Testuješ to na localhostu nebo na cizím serveru? Tahle chyba říká, že uživatel apache, který nepoužívá heslo se nemůže připojit na 10.10.10.210, kde je databáze - prostě tam má denided access (zakázaný přístup).
Kosan
Profil *
Neni to na lokalni databazi... co na tom nechapu je, ze v menu mam asi 3 odkazy a 1, ten prvni mi funguje normalne a ty druhe 2 proste ne. Nechapu proc. Kdyz kliknu zpatky na ten prvni odkaz, tak to zase funguje normalne.
widlak
Profil
Ten prvy warning znamena, ze sa chces pripojit k databaze ktora vyzaduje heslo, ale samotne heslo si nezadal. Tato situacia moze nastat vtedy ked nepouzijes mysql_connect() ale rovno pouzijes mysql_query(), resp. ked nezadas identifikator spojenia. Vtedy sa PHP snazi vytvorit spojenie s defaultnymi parametrami (zavola funkciu mysql_connect() bez parametrov). Takze odporucam overit ake parametre sa skutocne predavaju tej funkcii.
widlak
Profil
Ten prvy warning znamena, ze sa chces pripojit k databaze ktora vyzaduje heslo, ale samotne heslo si nezadal. Tato situacia moze nastat vtedy ked nepouzijes mysql_connect() ale rovno pouzijes mysql_query(), resp. ked nezadas identifikator spojenia. Vtedy sa PHP snazi vytvorit spojenie s defaultnymi parametrami (zavola funkciu mysql_connect() bez parametrov). Takze odporucam overit ake parametre sa skutocne predavaju tej funkcii.
Kosan
Profil *
jj, diky moc... byla tu stupidni chyba

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0