Autor Zpráva
nokiwar
Profil
Potřebuju přenést jednu databázi na jiný hosting, má asi 6 mb, ale s mým uploadem je to na timeout. Neznáte něco,, co ji funkčně rozdělí, a já bych to tam dotazama naházel? THX za rady
Muty
Profil
Exportuj, otevri v textaku, rozdel na tretiny a melo by to jet.
nokiwar
Profil
a jak na tretiny? Vyexpotovany to uz mam, ale v jakych castech to rozdelit? Neni na to nakej PHP script, nebo program.. ?
RiZe
Profil
Ručně, jak uznáš za vhodné.
nokiwar
Profil
Ach, to je na dlouho, fakt není nějaký script? DB má už 8 MB
Kajman
Profil *
Nejjednoduší by bylo, kdyby jsi měl na nějakém z těch hostingů např. ssh přístup. Jen by jsi si tam pustil třeba elinks a nic by jsi si k sobě nemusel tahat a rozdělovat.

A jestli ti přijde moc namáhavé rozdělit jeden textový soubor na více částí, tak prostě zajdi na návštěvu za nějakým kamarádem, co má dobré připojení.
nokiwar
Profil
No, já mám 1024/256, ale je tam nějakej time-out, a ikdyž bych čekal že že u phpmyadmina je prodlouženej. Jinak hosting je pipni (profi - placený), a ten
ssh přístup
, mohl by jsi mi to lépe vysvětlit?
Kajman
Profil *
Pomocí ssh se snadno vzdáleně dostaneš na (převážně unixový) stroj, na kterém máš učet. Což se asi u pipni zrovna nedostaneš.

Profil *
Hmmmm, mám podobný problém, ale nemůžu to exportovat. Do doby, do které se DB přesune, to zahlásí timeout! Zná někdo řešení?
Nokiwar
Profil *
Jo, ja jsem si vysiml ze me to do konce toho souboru vyhodí

<b>Fatal error</b>: Maximum execution time of 10 seconds exceeded in <b>/system/webs/all/mysql/libraries/export/sql.php</b> on line <b>575</b><br />

Takze vicemene mam ten timeout taky pri exportu :/
Kajman
Profil *
No, kdyby byl přístup na tu databázi odkudkoli, tak si asi můžeš pustit u sebe mysqldump. Tak si to zazálohovat a šoupnout to ještě přes mysql z příkazového řádku na druhý server. Ale hostingy (hlavně ty zadarmo) jsou většinou nastaveny tak, že to jde jen ze stejného počítače, takže to asi nepůjde.
Anonymní
Profil *
ani u phpadmina nejde vypnout time limit když server běží v safe mod on ...jinak mi nejde moc do hlavy co je na tom složitýho rozdělit texták na víc částí ? vezmu myš označim začátek..koukám na posuvník najedu do třetiny copy novej soubor paste uložit phpadmin vložit script ze souboru a takhle třikrát ...záležitost 5 minut
printf
Profil
byl by problém to vyexportovat na server do souboru (třeba csv, což je snadné) a odtamtud si to stáhnout přes FTP? Pokud je moc velká, tak do několika souborů.
Nokiwar
Profil *
No práce na 5 minut - to ne, protože to je hafo hodne radku a kdyz bych chtel 1/3 zkopirovat tak mi stuhne PC. :(
FantomX1
Profil
No ja som mal s importovanim iny problem a to ten ze tam nebol casovy timeout ale najviac sa dalo preniest 5 megabajtovy subor a preto NOKIWAR si pozri ci nemas nahodou aj ty ten isty problem. Ale pozor, ked tam prenesies hoci aj nejaky zip subor co ma menej megabajtov a ked ho to tam rozbali do tempu uz rozbaleny je vacsi ako 5 MB a neda ho tam a preto tu nezostava nic ine ako ho podelit na casti. A komp ti nestuhne ked povypinas programy a trochu si pockas kym ti to nacita.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0