Autor Zpráva
santo
Profil
Potreboval bych udelat neco na principu nize uvedenych stranek, ale php vubec neovladam (rozumim akorat tak zakladum html).
Je to takova blbustka :)
http://testujeme.foozoos.com/
Chtel bych si vytvorit neco podobnyho, jen s jinymi otazkami. Pokud bych si dokazal stahnout patricny soubory do pocitace, umel bych si v nich otazky upravit podle sveho (ale jaksi nevim, co ze zdrojovyho kodu patri do kterych souboru a jak se ty soubory jmenuji :)
Poradi nekdo? :)
Akacko
Profil
santo
Pochopil jsem správně, že chceš zkopírovat PHP kód? Nejde to.
Soubory ze serveru si jen tak nestáhneš, pokud to na serveru není povoleno (což není).
Jediné co můžeš tak zkopírovat html kód. Což je imho k ničemu.
Foozoos
Profil *
Skusal si kontaktovat autora? Dole mas link "creator" a tam sa Ti objavi stranka s kontaktmi nanho... mozno sa dohodnete.
santo
Profil
Pochopil jsi spravne. Chtel bych si ho stahnout jako vzor, protoze bych si ho sam nedokazal vytvorit.
santo
Profil
Foozoos: To jsi ty? No tak to je husty :) Kdyby jsi byl ochoten, byl bych rad :)
Foozoos
Profil *
Ano, som to ja, sledujem si svoje meno na internete celkom starostlivo ;-) Odpisal som Ti na mail.
santo
Profil
Tak Foozoos se nejak odmlcel. Snad neumrel :)
Nevite nekdo, kde bych si teda mohl stahnout nakej skript, kterej by dokazal zaslat vyplnenej formular na mail? Projizdim Google, ale nachazim pouze samy placeny skripkty :(
Nadan
Profil *
Akacko
Možná jsem to nepochopil to s tím PHP kódem, ale já stahuju soubory z webu v pohodě. Třeba externí css. Když v IE dám Uložit jako..., tak to stáhnu i s .css, nebo .js
santo
Profil
Ja nemluvim o stahovani souboru, ale o tom, kdyz nakej navstevnik na mym webu vyplni podobny dotaznik (jako je v odkazu uvedenem vyse) a vysledek toho dotazniku se pak odesle na neci mail (treba na muj).
santo
Profil
Tak uz jsem neco nasel :)
http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=2581
Snad z toho neco vytriskam :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0