Autor Zpráva
leopik
Profil
Neviete nahodou ako mam vytvorit to ze:
Na stranke je obrazok na ktory ak kliknete vas to hodi na stranku kde vam pripocita do suboru 1.txt jednotku a potom ak sa znova vratite na tu povodnu stranku (kde bol ten obrazok) tak ak budete drzat mys nad obrazkom napise vam napr. johnyho obrazok. (ak ste este len prisli na stranku s obrazkom a podrzali mys na nom tak sa nic nevypisalo).

Nejde mi o to aby ste mi tuna vypisovali kilometrove scripty (aj ked by to bolo dobre :-)), staci mi len napisat sposob ako by ste to spravili. Prosim len za vyuzitia PHP nie MySQL
Akacko
Profil
leopik
při kliku na obrázek nastav cookies, nebo sessions a pote jen zkontroluj zda jsou nastavené cookies/sessions a pokud ano tak zobraz title u odkazu ve kterém je obrázek.
Leo
Profil
Co mate vsichni proti MySQL? Napriklad takove veci jako pouzitis souboru jako pocitadla je sebevrazda, zatimco v databazi je to jednoduche. Leo
shaggy
Profil
Leo
Možno nemá nič proti MySQL, len nemá databázu k dispozícii, uvažoval si nad tým?

A tie cookies sa mi zdajú ako najlepší nápad (aj keď je tá otázka dosť zmätene napísaná).
leopik
Profil
dobre diki...skusim to
DoubleThink
Profil *
Možno nemá nič proti MySQL, len nemá databázu k dispozícii, uvažoval si nad tým?
PHP hosting bez databáze žádný (díkybohu) neznám.
shaggy
Profil
Ja hej, veľa hostingov má "mini" balíčky, v ktorých nie je databáza (pôvodne som chcel dať odkaz na ne, ale myslím že si nezaslúžia reklamu).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0