Autor Zpráva
Kalby
Profil *
Dobrej mam takovej problem, mam databazi kde jsou nejake zaznamy ty zaznamy do databaze ukladam z xml souboru a ted mam problem mam trebas 20 zaznamu uz ulozenejch, prijde novej soubor z toho souboru natahnu novy zaznamy plus naky uz z tech ulozenejch updatuju, ale ted potrebuju vsechny ostatni ktere nejsou v tom souboru aby se mi hodili do archivu, cili se zapsala nejaka hodnota do kolonky archiv, a ted sem premejslel jak to nejlip udelat, napadlo me, pred importem noveho souboru nastavit vsechny data v tabulce u radku archiv na true(znamena ze jsou archivovane) a pak u vsech nove nahranych zmenit tuhle hodnotu na false, a ty ktere by nebyli v tom souboru by zustali true, ale neprijde mi to jako nejlepsi reseni, neslo by to udelat nejak lip?
Jan Tvrdík
Profil
Kalby
Proč ukládáš záznamy do xml?
Kalby
Profil *
neukládám nic do XML, ukládám data z XML do databáze, komunikuji tak s s jednou windowsovskou aplikací, ona mi pošle data pomocí xml souboru já je uložím do databáze a zobrazím na webu
Jan Tvrdík
Profil
Kalby
Typuju, že používáš Operu :)

Jinak tvoji řešení mi nepřijde jako špatné a IMHO je nejjednodušší. Nic složitého bych nevymýšlel.
djlj
Profil
ale neprijde mi to jako nejlepsi reseni, neslo by to udelat nejak lip
Já si stejně jako Jan Tvrdík myslím, že tvé řešení je asi pro tento případ nejjednodušší a nejrychlejší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0