Autor Zpráva
blink
Profil *
zdravim, prosim vas, ak mam napr. 3 formulare - do jedneho napisem moj e-mail (aby dotycny vedel, kto mu to posiela) do druheho spravu a do 3 nieco ine..... potom stlacim na odoslat a spravu odosle na moj e-mail, ale neviem ,ako to naprogramovat (myslim, ze je to cez:

<form method="get" action="zpracuj.php">
<input src="obrazok.JPG" type="image" name="odesli">
</form>

ale neviem, ako mam spracovat subor spracuj.php a neviem ani, ci tam netreba nieco dopisat a ako treba spracovat formulare....
......prosim vas, ako naprogramujem take nieco? diki.....
Alphard
Profil
řešilo se to tady aspoň stokrát, hledat neumíš?
http://www.tvorba-webu.cz/php/odeslani_e-mailu.php

PS: abych předeš threadu Email a diakritka, píši předem, že odpověd zná google, seznam, místní hledání a snad každý jiný vyhledávač
blink
Profil *
dik a ece nieco, ak cem tieto subory ulozit na nejakej stranke, dopocul som sa, ze ta stranka musim podporovat e-maily (niektore strankyto nepodporuju kvoli spamu) alebo nieco podobne, aby to fungovalo....neviete, ktore freehostingové stránky to podporujú? podporuje to aj www.php5.sk? dik moc......
Akacko
Profil
blink
podporuje to každý hosting na kterém je php
blink
Profil *
dik moc....
blink
Profil *
zdravim, pozeral som www.php5.sk a zistil som, ze to ten server nepodporuje:
http://www.php5.sk/?module=Default&action=FAQ
9. odstavec.....
tam sa pise o novom sposobe posielania e-mailov z formularov na nejaky moj vlastny SMTP ucet, ale neviem, ako to cele doscielim....poradte pls.....
BetaCam
Profil
blink
Z FAQ na php5.sk nevyplívá, že by měla bejt funkce mail() blokována. Pouze sem tam upozornuje na to, že je lepší posílat maily přes SMTP.
blink
Profil *
cez normalnu funkciu mail() mi to nefunguje ....... ale nevadi.....prosim vas, neviete niekto o ceskom free webhostingu, u ktoreho tato funkcia funguje (tak, ze si ju nemusim aktovivat, ale funguje stale)? pls.... velmi to potrebujem ........ dik moc .......
djlj
Profil
nevyplí
To je pravda, nikdo po nikom neplive :).

mi to nefunguje
To znamená, že při tom vybuchne počítač? Nebo že to vyhodí v celé ulici pojistky? Popiš blíž nefunkční stav. Na php5.sk podle toho odkazu, který jsi sem napsal, ta funkce bez problému funguje.
blink
Profil *
mne tu spravu, ktoru napisem neodosle na moj e-mail, ktory som tam nastavil ..... napis mi sem prosim tvoj zdrojovy kod, ktory si na to pouzil.....pls......
BetaCam
Profil
djlj

No jazykovej korektor ze mě asi nikdy nebude, ale popradě nikdy to ani nebyl můj sen. :) Nic méně za takovouto brutální hrubku se omlouvám. Zas na druhou stranu nikdo neni dokonalej a já se s klidným srdcem přiznám, že pravopis opravdu není moje silná stránka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0