Autor Zpráva
Andreja
Profil *
Neviete ci neexistuje php aplikacia ktora prelozi texty na stranke automaticky ?
Str4wberry
Profil
Ptám se Andreja:
Kam / do čeho přeložit texty?
Andreja
Profil *
Str4wberry
sem mysle napriklad s anglictiny do slovenciny nebo opacne a tak... jestly na to neni naka aplikace v php...
gr
Profil *
no neviem alplikace?? nieaká trieda ale dost pochybujem , no neviem možno sa mýlim :)) ak si ju náhodou napíšeš pošli mi ju prosím heh
BetaCam
Profil
gr
nieaká trieda ale dost pochybujem , no neviem možno sa mýlim :)) ak si ju náhodou napíšeš pošli mi ju prosím heh

"heh" taková třída je v podstatě banální pokud se jedná o samotnej překlad. To, že zní polezou nesmyslné větné konstrukce je věc jiná. Nejvíce času by zabralo napsání slovníku.

Andreja

sem mysle napriklad s anglictiny do slovenciny nebo opacne a tak... jestly na to neni naka aplikace v php...

Napsat takovouhle aplikaci neni problém, ale výsledek je více než nedostačující. Z takovéhle aplikace by lezl tzv. "Robotický překlad" což je proste napendrek. Aplikace, která by dokázala z anglického článku udělat ekvivalentní českou verzi bez gramatických chyb podle mě neexistuje a ani jen tak existovat nebude. Většina jazyků má své gramatické zvláštnosti a i sám jeden jazyk se od sebe odlišuje už jen mezi kraji samotného státu kde je používán. Samostatnou kategorií je Slangová mluva.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0