Autor Zpráva
DaveLister
Profil *
Dobrý den,
Vytvářím redakční systém v php, a potřeboval bych nějak udělat, abych mohl získat nějaká data, která jsou uložena na jiném serveru a dále s nimi pracovat ve scriptu, například zjištování verze. Funkce Fopen je k ničemu protože je na hodně free serverech zakázané její použití s URL adresou, a Fsocketopen je zakázaná uplně.

Nebyl by nějaký nápad jak to šikovně obejít? Děkuji
Str4wberry
Profil
Odpovídám DaveLister:
file_get_contents()
DaveLister
Profil *
Děkuji ale pořád stejný problém:
Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents.php]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/free/ic.cz/p/ps3web/root/www/a.php on line 4
BetaCam
Profil
DaveLister
Nebyl by nějaký nápad jak to šikovně obejít? Děkuji

Ano jeden nápad by tu byl : Změn Hosting.
DaveLister
Profil *
To je sice zajimavy reseni, ale ten RS bude volne stazitelnej a chci aby ho lidi mohli pouzivat na vsech hlavnich ceskejch hostingach a mezi ne rozhodne patri IC
djlj
Profil
Nejde to, smiř se s tím. On je právě záměr těch hostingů, aby to nešlo.
DaveLister
Profil *
Napadlo mě použít nějakou datbázi, které by byla ReadOnly ale žádnou neznám, dále mě napadlo udělat jakousi php stránku, která bych si otevřel a zadal bych tam nějaká nová data na na každý RS, který si někdo nainstaloval zvlášt ale tady je trochu problém se zabezpečením....
BetaCam
Profil
DaveLister
ale ten RS bude volne stazitelnej a chci aby ho lidi mohli pouzivat na vsech hlavnich ceskejch hostingach

Na těch solidních ho jiste používat moct budou.

mezi ne rozhodne patri IC

Ne mezi ně IC rozhodně nepatří. FreeHosting jako je IC, WZ či jakej koliv jinej osobně nepovažuju za hosting. Považuji je pouze za takovou parodii na hosting. Proto bych bejt tebou rozděloval mezi hostingem a FreeHostingem a pak se rozhodl pro co chci aplikaci programovat a kde by měla bejt nasazovaná.
DaveLister
Profil *
To je sice mozny, ale ja sem se rozhod ze moje aplikace by mela bejt nasazovana i tam... jinak diky za radu
BlueRain
Profil
DaveLister
Už se to tu řešilo:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=35747&t=35747

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0