Autor Zpráva
Joe
Profil *
Ztale my vypisuje pri pokuse vytvorit nejaky subor pr: $main_file = File("data/main.topic"); hlasku

Warning: file(main.topic): failed to open stream: No such file or directory in ...

Viete my s tym poradit?
Alphard
Profil
oprav cestu, je chybná
co je to za příponu *.topic?
Joe
Profil *
Viez, ze ani neviem.

Copol som to z http://interval.cz/clanky/diskusni-forum-v-php-pro-kazdeho-vypis-temat /
Joe
Profil *
Hladam totiz nejake forum. Bodlo by aj jednoduchsie, ale...
Alphard
Profil
Všechny ostatní soubory budou umístěny v adresáři data. Soubor 'main.topic' přitom bude obsahovat seznam hlavních témat a do ostatních souborů se budou ukládat odpovědi na jednotlivé příspěvky.
máš to tak?
Joe
Profil *
Alphard
Keby som tomu rozumel, tak odpoviem.
Mam adresar data, ale stale (nie len pri tomto skripte) my vyhadzuje tu chybu ohladom failed to open ...
Alphard
Profil
tak jinak, otevři si někde adresář data (průzkumník Windows, Total Commander, atd.), musíš tam vidět soubor main.topic
Joe
Profil *
Spustil som skript, dal som prehladavat cely PC a nic nenaslo.
Alphard
Profil
nic nenaslo
pak se nediv :-( já jsem nečetl celý článek na intervalu, ale bez toho souboru to asi nepůjde, pročti to znovu a podívej se do komentářů, možná to už někdo řešil
Joe
Profil *
Ved ja viem, ze subor tu nie je, len nechapem, preco ho nevytvorilo
Joe
Profil *
Aha. Subor mam, ale teraz pise nieco ine. Skusim to poriesit.
Alphard
Profil
zdá se, že je to nad tvoje síly a navíc výkon fóra založeného na souborech nebude nijak převratný
co třeba použít nějaké již hotové fóum? je jich mnoho
Joe
Profil *
Alphard
SKus odkaz na nejake jednoduche a dobre, ked uz sme pri tom :o)

Co som nasiel ja, bolo velmi komplikovane a neslo mi ho zaradit na moju stranku.
Alphard
Profil
tak už to je
mnoho stránek např. využívá phpBB, miniBB (tohle fórum), PunBB atd. bez složitějšího začleňování do stránky, asi nejlepší varianta
složitost ti nemusí vadit, protože není třeba se moc hrabat v kódu, maximálně upravit nějaký template

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0