Autor Zpráva
align
Profil *
No prostě to nechápu, mám uplně jednoduchou věc. uživatel vyptní formulář a to se mi uloži do txt, v příspěvcích jsem četl že to nesmí mít textový výstup. Jenže za 1) já ho potřebuju a za 2) jinde mi to jde. No nevím jestli jestli to náhodou není tím že ten formulář je v sekci ke které se dostanu jen přes heslo tak jestli to třeba není tím. I když je to asi nesmysl nic jiného mě nenapadá, protože jinde to normálně jde.
Leo
Profil
"v příspěvcích jsem četl že to nesmí mít textový výstup"

Ale muze, ale ne PRED nastavenim hlavicek (coz jsou fce header, start_session nebo setcookie), Leo
align
Profil *
aha tak v tom případě to nechápu protože já to mám až na konci je to fakt jednoduché na pár řádku

<?php
error_reporting(E_ALL & ~E_NOTICE);
$fp=fopen("datab_last1.txt","a");
FPutS($fp,"Destinace: ".$_POST['destinace']." <br>");
FPutS($fp,"Datum ".$_POST['datum']."<br>");
FPutS($fp,"Cena zájezdu : ".$_POST['cena']." <br>");
FPutS($fp,"Zbývá ".$_POST['zbyva']." volných míst<br>");
FPutS($fp,"zasláno : ".Date("d.m.Y v H:i")." <br>");
FPutS($fp, "<BLOCKQUOTE><I>");
FPutS($fp, ($poznamka));
FPutS($fp, "</I></BLOCKQUOTE><HR>");
FClose($fp);
Header("Location:../../index.php?stranka=data/registrace");
?>
Leo
Profil
Muze to byt cokoliv, napr.

1, prazdne znaky pred <?php
2, neviditelne prazdne znaky pred <?php u kodovani utf-8 (BOM, identifikacni bajty)
3, chybove hlaseni....

Leo
HGD
Profil
Jsem na tom podobně
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\H-RSsystem\admin\components\weblink\edit_wl.php:263) in C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\H-RSsystem\admin\components\weblink\edit_wl.php on line 268

řádek 268:
<?php
if(isset($_POST['submit'])){
  if((!empty($_POST['name']))or(!empty($_POST['link']))or(!empty($_POST[ 'cat']))){

 if(mysql_query("UPDATE ".$pref."_weblinks SET catid_wl_item='".$_POST['cat']."',name_wl_item='".$_POST['name']."',ur l_wl_item='".$_POST['link']."',ico_wl_item='".$_POST['ico']."',popis_w l_item='".$_POST['descript']."',pub_wl='".$_POST['pub']."' WHERE sid_wl_item='".$_GET['edit_it']."'")){
  header("location: ./index.php?component=weblink&item=Eok");
 }else{
   header("location: ./index.php?component=weblink&item=Eko");
  }
  }else{
    header("location: ./index.php?component=weblink&item=Edata");
   }
}
Davex
Profil
Odpověď lze najít ve FAQ.
joe
Profil
Pokud se to hodí, můžete použít buffer.

ob_start();

a

ob_end_flush();
HGD
Profil
to co sem popsal výše, je UPDATE po upravě článku, ale zajímavé je, že mazaní tento problém nevykazuje:
if(!empty($_GET['del_it'])){
// Smazání položky Weblinks

 if(mysql_query("DELETE FROM ".$pref."_weblinks WHERE sid_wl_item='".$_GET['del_it']."'")){
  header("location: ./index.php?component=weblink&item=Dok");
 }else{
   header("location: ./index.php?component=weblink&item=Dko");
  }

}

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0