Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Hojky, mam hydrometerologickou stanici ...
ta generuje soubor a ja z nej taham hodnoty pomoci php
Ale rad bych ulozil do db treba teplotu v 7:00, 12:00, 20:00 abych mohl udelat graf.
Myslite ze to nejak jde ? Nebo mate jine reseni ?
thingwath
Profil
No jasně, jmenuje se to cron :-) Ale spíš bys mohl ukládat výsledky každého měření do nějaké databáze. Na statistiku je to pak mnohem lepší :-)
Yuhů
Profil
jasně, cron
T3RMiX
Profil
Omlouvám se za příspěvky ke starým vláknům, ale mam stejný problém.
Ovšem nemůžu využít tučnáka a jeho Crona, protože aplikace běží na stroji s windouwz. Neznáte někdo postup jak spustit php script na Windows v urcity den a hodinu?
Spustit si prohlizec s parametrem scriptu jsem zavrhnul, protože bych ho pak nezavřel a za chvíli by tam bylo moc otevřených prohlížečů.
thingwath
Profil
I na windows mají něco jako cron, ale jak se to jmenuje, to po mě nechtějte. V nejhorším jako součást Microsoft Services for Unix.
Kajman
Profil *
No a ještě divnější řešení může být takové, že si na nějakém normálním serveru pustíš cronem třeba wget na ten nešikovný server.

Nikdy jsem to nedělal, ale vím, že někteří lidé to tak řešili - hlavně na takové servery, kde si o cronu nebo čemkoli podobném mohli jen zdát.
T3RMiX
Profil
Kajmane o tom jsem taky premyslel problem je v tom ze server je intranetovy a nemusi byt pristupny z venku :( a v siti neni zadnej tux
Leo
Profil
Tak se s duverou obratte na spravce webserveru, Leo
llook
Profil
Nedávno jsem někde (fakt už nevím kde) našel odkaz na službu Webcron: http://www.webcron.org/index.php?&lang=en
Ještě jsem to nezkoušel, ale jestli to funguje tak jak myslím, tak by to taky mohlo pomoct.
Leo
Profil
Vsechny tyhle pomucky jsou nouzovky, protoze nemusi fungovat spojeni z dane sluzby na webserver a je to vite kde. Leo
Yuhů
Profil
na Windows se to tuším v češtině jmenuje naplánované úlohy, v angličtině bych hádal na nějaký sheduler, čert ví.
T3RMiX
Profil
Řešení zřejmně nalezeno:

http://www.visualcron.com/

a přidání úlohy s: php.exe -q test.php
Džugašvili
Profil *
na Windows se to tuším v češtině jmenuje naplánované úlohy, v angličtině bych hádal na nějaký sheduler, čert ví.

Jmenu je se to Scheduler task
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0