Autor Zpráva
zbynek
Profil *
Dobrý večer, vím že toto téma už to je už nejméně po sté, ale mě se i přez to nedaří zprovoznit upload souborů. Vyzkoušel jsem přez 10 skriptů, nastavoval jsem je pdole návody ale stále vypisovaly tyto chyby:

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/www/docs//souborysoubory/cheatyyy.txt) is not within the allowed path(s): (.:/home/ic/:/home/free/:/disk1/home/ic/:/disk1/home/free/:/tmp:/home/ yousers/:/usr/share/php/:/usr/share/fpdf/:/usr/share/fonts/:/usr/share /php/jpgraph/:/usr/share/php/) in /home/free/ic.cz/r/routh-link/root/www/web/upload.php on line 27

Warning: copy() [function.copy]: open_basedir restriction in effect. File(/www/docs//souborysoubory/cheatyyy.txt) is not within the allowed path(s): (.:/home/ic/:/home/free/:/disk1/home/ic/:/disk1/home/free/:/tmp:/home/ yousers/:/usr/share/php/:/usr/share/fpdf/:/usr/share/fonts/:/usr/share /php/jpgraph/:/usr/share/php/) in /home/free/ic.cz/r/routh-link/root/www/web/upload.php on line 37

Warning: copy(/www/docs//souborysoubory/cheatyyy.txt) [function.copy]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/free/ic.cz/r/routh-link/root/www/web/upload.php on line 37
System error nemohu zkopirovat /tmp/phpU6ijpn do /www/docs//souborysoubory/cheatyyy.txt

atd.

Tyto všemožné chyby mi to píše neustále a už nevím cop stím dělat, tak vás prosím o napsání skriptu a jeho popsání jak ho nastavit- cílová složka, typy souborů, kontrola. Předem Děkuji za pomoc.
Kalby
Profil
no na ic nemuzes používat funkci copy, místo ní použij move_uploaded_files viz php.cz
zbynek
Profil *
Vím to move_uploaded_files bylůo z 10 v 7 skriptech.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0