Autor Zpráva
lexlutor
Profil *
potrebujem pomoct mam takyto skript

<input type="checkbox" name='otazka9' value="a" <?php  echo $otazka9=="a" ? " checked" : ""; ?>  />Zariadenie a vybavenie kuchyne  <br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="b" <?php  echo $otazka9=="b" ? " checked" : "" ;?>>  />Výživa človeka<br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="c" <?php  echo $otazka9=="c" ? " checked" : ""; ?>>  />Denný režim v stravovaní a základy stolovania<br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="d" <?php  echo $otazka9=="d" ? " checked" : ""; ?> > />Význam bielkovín, tukov, sacharidov, vitamínov a nerastných látok<br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="e" <?php  echo $otazka9=="e" ? " checked" : ""; ?>>  />Význam nápojov pre zdravie človeka <br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="f" <?php  echo $otazka9=="f" ? " checked" : ""; ?>>  />Kultúra odievania <br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="g" <?php  echo $otazka9=="g" ? " checked" : ""; ?> >/>Opravy, úpravy odevov a strojové šitie <br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="h" <?php  echo $otazka9=="h" ? " checked" : ""; ?>> />Kultúra racionálneho bývania<br />
  <input type="checkbox" name='otazka9' value="j" <?php  echo $otazka9=="j" ? " checked" : "" ?>> />Ekonomika domácnosti<br />  </p>

apotrebujem pomoct s tymto...Uživatel zakliká určité chceckboxz a ja chcem aby mi po odoslany opetovne načítalo formulár s tým čo vyplnil uživatel. tento kod mi nefunguje vždy zaklikne iba posledne v poradí
Dakujem
Lukkk
Profil *
Ja pouzivam toto a funguje to

echo "<tr><td>Informace pro roboty:</td><td><select name=\"config_meta_robots\" size=\"1\">\n";
    echo "<option value=\"all\" ".(($row["config_meta_robots"]=="all")?"selected=\"selected\"":"").">a ll</option>\n";
    echo "<option value=\"noindex,nofollow\" ".(($row["config_meta_robots"]=="noindex,nofollow")?"selected=\"select ed\"":"").">noindex,nofollow</option>\n";
    echo "<option value=\"index\" ".(($row["config_meta_robots"]=="index")?"selected=\"selected\"":"")." >index</option>\n";
    echo "<option value=\"index,nofollow\" ".(($row["config_meta_robots"]=="index,nofollow")?"selected=\"selected \"":"").">index,nofollow</option>\n";
    echo "<option value=\"nofollow\" ".(($row["config_meta_robots"]=="nofollow")?"selected=\"selected\"":"" ).">nofollow</option>\n";
    echo "<option value=\"noindex\" ".(($row["config_meta_robots"]=="noindex")?"selected=\"selected\"":"") .">noindex</option>\n";
    echo "</select></td></tr>\n";
Casero
Profil
lexlutor
Máš u všech stejné name!...Použí třeba pole -> ...name="otazka9[]"...
lexlutor
Profil *
Pre casero ...no dobre ale ked použijem otazka9[]"... Ako ich zadefinujem do premenej v php, abz mi dalo CHECKED<<< to [] ako sucast premenej nepusti..
A Lukkk absolutne neviem o com pises...
Casero
Profil
lexlutor
 <input type="checkbox" name='otazka9[0]' value="b" <?php  echo $otazka9[0]=="b" ? " checked" : "" ;?>>  />Výživa človeka<br />
  <input type="checkbox" name='otazka9[1]' value="c" <?php  echo $otazka9[1]=="c" ? " checked" : ""; ?>>  />Denný režim v stravovaní a základy stolovania<br />
 </p>

atd...funkční jen s zaplými globálními proměnými...jinak jak píše níže Joker
Joker
Profil
lexlutor
no dobre ale ked použijem otazka9[]"... Ako ich zadefinujem do premenej v php
V PHP to potom bude podle metody odeslání GET/POST, například:
$_GET["otazka9"][0] // první zaškrtávátko
$_GET["otazka9"][1] // druhé zaškrtávátko
...
lexlutor
Profil *
OK pani a ešte jednu prosbu chcel by som všetky hodnoty z $otazka9 vlozit do retazca typu a,b,g,
Casero
Profil
lexlutor
typu a,b,g,
Co to znamená?..

Něco takového?
list($a,$b,$g)=$otazka9;
nebo
$retezec=implode(",",$otazka9);

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0