Autor Zpráva
va-zo
Profil *
Zdravim, nevite nahodu proc mi nejde se pripojit k databazi? Presunul jsem web z webuzdarma (kde mi vse bezproblemu fungovalo, ale bylo zde malo mista) na placeny hosting, ale databazi jsem nechal na webuzdarma. Ale kdyz se chci na moje stranky podivat vubec se mi dana stranka nezobrazi :-(
Tohle jsem nasel v logu:
- PHP Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /home/www/vhprint.cz/home/www/htdocs/sdhnahorany/index.php on line 7
- PHP Warning: mysql_select_db(): Access denied for user: 'apache@localhost' (Using password: NO) in /home/www/vhprint.cz/home/www/htdocs/sdhnahorany/index.php on line 8
- PHP Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home/www/vhprint.cz/home/www/htdocs/sdhnahorany/index.php on line 8
BlueRain
Profil
va-zo
Přesuň si všechno tam, kde máš hosting..
suky
Profil
va-zo
a od sveho spravce hostingu musis obdrzet nove nastaveni k databazi
pedro2007
Profil *
Ahoj, před čtrnácti dny jsem upgradeoval na localhostu Apache na verzi 2.2 PHP a Mysql na verzi 5 a pozoruju tyto věci:

většinou vše funguje jak má, ale v 5% případů při načítání stránky, která používá SELECT * from.., se z tabulky načte jen určitý počet řádků (pokaždé jiný, náhodně). Někdy mi jiná stránka používající databázi vrátí chybu "Lost connection to MySQL server during query" a dokonce i stránka, která databázi vůbec nepoužívá, jakoby občas ztratí proměnou z adresního řádku. To vše se děje víceméně sporadicky, na stroji s Windows XP, který není přetížen. Předtím jsem měl verzi 1,2 + 4 + 4 a vše fungovalo v pohodě.

Stalo se to taky někomu? Jak se to nechá vvyřešit? Předem dík za odpovědi.
pedro2007
Profil *
tak problém bude nejspíš zde:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=70 876
pedro2007
Profil *
Po měsíci pokusů, upgradeů a reinstalací php+apache+mysql nějaké problémy zmizely, ale jeden stále přetrvává. Občas, řekněme jednou za 50 refreshů jedné a té samé stránky z localhostu vyskočí hláška
Lost connection to MySQL server during query... 

Stejně tak se výjimečně nenačte css soubor nebo obrázek. Jaké máte s tímto zkušenosti?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0