Autor Zpráva
Slopo
Profil
Nazdar mam takyto problem, potrebujem zisti lokalitu pomocov php, staci mi len city, pripadne country, nasiel som stranku ktora to umoznuje ale to nieje v PHP ... dost dlho sa s tym uz zapodievam tak prosim o radu ci je to vobec mozne... nejaky open source alebo co ..... vopred dakujem
Joker
Profil
Slopo
Podstata problému je najít nějakou službu, která podle IP adresy vrátí adresu návštěvníka, případně WHOIS pro danou IP v nějakém rozumném formátu
DJ Miky
Profil
http://www.maxmind.com/app/php
Slopo
Profil
A este prosim Vas preco mi nejde skript :

<?php
echo "Vasa IP adresa je :".$REMOTE_ADDR;
?>
Joker
Profil
Slopo
Zkuste:

<?php
echo "Vasa IP adresa je :".$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
?>
Slopo
Profil
Jes super funguje to ... dakujem Vam velmi pekne ... ;) ...
nightfish
Profil
A este prosim Vas preco mi nejde skript
jak nejde? kde se bere obsah proměnné $REMOTE_ADDR?

EDIT: pozdě
Slopo
Profil
A este prosim Vas nasiel som stranku ktora vam automaticky vypluje City a Country lokaciu podla Ip adresi zadanej takto

http://api.hostip.info/get_html.php?ip=12.215.42.19

spravil som si mali skriptik ktorym som chcel po kliknuti na odkaz presmerovat na tuto stranku s mojou IP a vypisalo chybu ...
Parse error: syntax error, unexpected '<' in C:\wamp\www\Ip_adresa.php on line 4....
<?php

$ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
<a href="api.hostip.info/get_html.php?ip=$ip">zistit lokalitu ?</a>;

echo "Vasa IP adresa je :".$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
?>
Slopo
Profil
ja sa s tym este len ucim a snazim sa tomu porozumiet ..... ale naozaj neviem kde je tam chyba ....
Joker
Profil
Slopo
<a href="api.hostip.info/get_html.php?ip=$ip">zistit lokalitu ?</a>;
nemůže být uvnitř PHP skriptu.
Buď to musí být jako echo, nebo je potřeba před to dát ukončovací značku PHP a za to zase počáteční.
Slopo
Profil
Do slaka a sice to uz nieje php :) ... prepacte som uz utahany .... ;) dakujem ti !!!!
Slopo
Profil
Inak som si vsimol ked som tak bludil po nete a hladal nieco o IP adresach ze moja adresa je uplne ina ako my ju vypisalo cez .$_SERVER['REMOTE_ADDR'] neviete preco mi nejde vypis cez $REMOTE_ADDR?
Alphard
Profil
neviete preco mi nejde vypis cez $REMOTE_ADDR?
asi máš v php.ini nastaveno register globals off

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0