Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli tady někdo umí programovat potřeboval bych databázy v které se návštěvníci mé stránky mohli registrovat a měli jednoduchou poštu atd..Děkuji za odpověď vacha.ge@centrum.cz
Leo
Profil
A dekujete za co? Leo
Anonymní
Profil *
za odpověď nebo za radu!
Dero
Profil
Odpověď: ano.
Rada: ... a s čím chcete poradit?
jirinekwz
Profil
Nevím jak udělat tu databázy nevíte jek na to??
Hugo
Profil
Dopurucuji jit se podival na www.linuxsoft.cz. Nedavno tam bezel serial o php a ted tam zacina serial o MySQL.
Dero
Profil
Víme - dokonce víme, i jak napsat potřebnou aplikaci, ale nevíme, jak to za deset minut vysvětlit laikovi. Upřímně, budeš potřebovat někoho o dost zkušenějšího, kdo Ti to naprogramuje.
jirinekwz
Profil
No já nevim a vy jste programátor umíte to udělat?
Dero
Profil
Už jsem odpovídal, ano.
jirinekwz
Profil
A programujete za peníze?
thingwath
Profil
Často je lepší zvolit už nějaké existující řešení, třeba by to šlo i v tomto případě.
Dero
Profil
thingwath má pravdu - lepší občas využít něčeho, co už je, než budovat od píky.

Jinak abych odpověděl - ano, programuji za peníze.
jirinekwz
Profil
a jaké řešení??
thingwath
Profil
Nějakou hotovou aplikaci... nevím co přesně je v tomhle případě potřeba, zadání je hodně obecné, nedokážu si to moc představit.
jirinekwz
Profil
No prostě formulář na registraci a uživatelská rozhraní chat,poštu atd.... A kde by se dala ta hotová databáze sehnat??
thingwath
Profil
Což databáze, ta se navrhne celkem snadno, když jsou jasné požadavky, horší je napsat k tomu tu aplikaci. Je možné dát jako příklad odkaz na nějaké existující stránky podobající se kýženému výsledku?
jirinekwz
Profil
takle asi ten formulář na registraci [url=http://www.inzerce-trutnovsko.cz/registrace.php (toto je jen příklad formuláře) a když se tam uživatelé zaregistrujou tak aby jen pro registrované byl přístupný chat a pošta a stahování souborů..
Leo
Profil
A kolik na to mate v rozpoctu? :-) Leo
thingwath
Profil
Takže máte nějaké stránky, kam chcete doplnit funkci přihlášení a registrace, přičemž se tím zpřístupní nějaká interní pošta a chat (? posílání zpráv?) plus stahování souborů. Chápu to dobře? Máte na to jaké technické prostředky? (PHP, databáze...)
jirinekwz
Profil
Ano přesně tak.Ale co myslíte těmi technickými prostředky??A stačí doména wz.cz
jirinekwz
Profil
Leo:Nevim kolik by na to byla potřeba??
pyty
Profil
min 40k + naklady na domenu hosting atd...
pyty
Profil
pozri si radsej http://www.opensourcecms.com/ a vykasli sa na chat...
jirinekwz
Profil
ou pyty ty stránky sou čí co si mi psal??
jirinekwz
Profil
Nebyl by to nejaký ochotník který by mě to zjednodušeně udělal??
Charlie
Profil
to jsme ale češtináři, databázy... =)
Leo
Profil
Ochotnik? Cesky lovec jako u Cimrmana? Proc by nekdo kazil ceny a delal neco takovyho zadarmo, kdyz na netu existuje rada reseni, Leo
DoubleThink
Profil *
min 40k + naklady na domenu hosting atd...

Nesmysl
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0