Autor Zpráva
sh00ter
zdravim, udelal sem v php web pro klan, teda jeste neni hotovej ale to je vedlejsi, ale me se nacita silene dlouho, proto se chci tady zeptat, jestli se vam to nacita taky silene dlouho a cim by to mohlo bejt zpusobeny, link je niz a prikladam jeste .htaccess

RewriteEngine On
DirectoryIndex index.php
RewriteBase /

RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/([^/]*)/$
RewriteRule .* index.php?page=%1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/([^/]*)/clanek-([0-9]*)/$
RewriteRule .* index.php?page=%1&view=%2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/([^/]*)/strana-([0-9]*)/$
RewriteRule .* index.php?page=%1&strana=%2 [L,QSA]

RewriteRule (.*?)/clanek-(\d)/blokovat-uspesne/$ index.php?page=$1&view=$2&blokovat=uspesne [L,QSA]

RewriteRule (.*?)/clanek-(\d)/report-koment-(\d)/$ index.php?page=$1&view=$2&report-koment=$3 [L,QSA]

RewriteRule (.*?)/clanek-(\d)/smazat-koment-(\d)/$ index.php?page=$1&view=$2&smazat-koment=$3 [L,QSA]

RewriteRule (.*?)/clanek-(\d)/blokovat-ip-(.*)/$ index.php?page=$1&view=$2&blokovat-ip=$3 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} ^/([^/]*)/([^/]*)/$
RewriteRule ^([^/]*)/([^/]*)/$ index.php?page=$1&view=$2 [L,QSA]

link na web:
http://forfun.clanweb.cz

pro lepsi orientaci sem dolu dal cas nez se to vygeneruje

diky
joe
Jde o to, jestli ti tohle "0.1216" přijde jako moc. Mě tedy ne.
sh00ter
joe
jo ted to je uz v pohode a to sem s tim ani nic nedelal:D
Baf
Profil *
0.2302
roberta
cim by to mohlo bejt zpusobeny
webhostingom
sh00ter
roberta
no tim bych si zas tak jistej nebyl, je to sice freehosting ale nikdy se mi to nestalo, ale kazdopadne ted je to v pohode
Dranel
0.0751

Mimochodem to je šablona? Je hezká... asi se nechám inspirovat.
sh00ter
Dranel
jj je to sablona, je tam i link, akorat mi dalo docela hodne prace abych to zvalidoval do xhtml
sh00ter
roberta
asi si mel pravdu, fak to asi bude hostingem pac ted je to zas pomaly, ale na druhou stranu sem to zkousel dat i jinam a bylo to taky pomaly:(
Morasino
Je to hostingem, protože ic.cz má nekonečně problémy s mysql.
sh00ter
vlastni zkusenost? ja osobne mam s nima akorat tu zkusenost ze dost padaj..jinak ja to zkousel jeste dat na hostuju.cz teda spis uvadi.cz a bylo to stejny..
Morasino
sh00ter
Není to moje zkušenost, ale na phorum.ic.cz si na to každý stěžuje.
sh00ter
ok tak ja to zkusim presunout treba na wz.cz a pak napisu, jinak na localhostu mi to bezi v pohode, teda akorat bez mod_rewrite pac ten se mi nepovedlo na localhostu rozbehnout
sh00ter
VYRESENO: Presunul sem na wz.cz a vsechno slape jak ma!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0